فهرست
جلسه ویژه برای بدنساز انگلیسی: فصل جدایی؟
جلسه ویژه برای بدنساز انگلیسی: فصل جدایی؟

جلسه ویژه برای بدنساز انگلیسی: فصل جدایی؟

آی اسپورت – استفاده از بدنساز یا دستیار خارجی، یکی از اولویت‌های منصوریان در استقلال بود. ابتدا شایعه شده بود مک درموت، دستیار سابق کی‌روش به ایران می‌آید و پس از مطرح شدن چند نام سرشناس دیگر، سرانجام استیو جونز با استقلالی‌ها قرارداد بست. همکاری کوتاه مدت و ناموفقی که به نظر می‌رسد روزهای پایانی آن سپری می‌شود.

زبان متفاوت جونز با دیگر اعضای کادرفنی استقلال، باعث شد آن‌ها در ارتباط کلامی با هم مشکل داشته باشند. در بازی با صبا، درگیری جونز و خرمگاه بر سر زمان آماده شدن خسرو حیدری اختلاف عمیقی در بین او و خرمگاه ایجاد کرد و سرانجام کار به تماشای تمرین با لباس شخصی کشید.

باشگاه استقلال هنوز نتوانسته مطالبات جونز را هم پرداخت کند و او برای مذاکره با افتخاری به باشگاه رفته است. جونز از شرایطش در استقلال راضی نیست و اگر بتواند در همین مذاکره افتخاری را برای جدایی راضی کند، به کشورش برخواهد گشت. بعید است استقلالی‌ها هم در شرایط فعلی، مخالفت چندانی با جدایی او داشته باشند.

۱ ۲  
آی اسپورت
2017-01-15 17:33:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
برزو
يكشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۴۳
استيو جونز تا همينجا هم كار خودشو انجام داده. بدنسازي اول فصل و نيم فصل تموم شده و بهتره ردش كنند بره.
بازيكنان به امادگي كامل رسيدند. طبق امار بازيكنان استقلال تو بازي با نفت در مجموع 132ونيم كيلومتر دوندگي داشتند كه اين يعني استقلال ديگه نياز به بدنساز نداره و همين تيم ميتونه انتظارات 56 ميليون آبي دل رو براورده كنه و براي اولين بار قهرمان دوگانه ي ليگ و آسيا بشه
۳ ۱
44446666610
يكشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۱۲
خدا شفات بده پسرم...یعنی هنوزم ادمایی مثل تو هستن؟راستشو بگو از تیمارستان کامنت میزاری؟
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر