فهرست
آمار پریرا؛ زننده ۵۰ درصد گل‌های فولاد!
آمار پریرا؛ زننده ۵۰ درصد گل‌های فولاد!

آمار پریرا؛ زننده ۵۰ درصد گل‌های فولاد!

آی اسپورت - در چارچوب هفته بیست و هشتم رقابت های لیگ برتر امروز تیم‌های فولاد خوزستان و پیکان در ورزشگاه فولاد آره‌نا به دیدار یکدیگر رفتند. در این بازی پیکانی‌ها نیمه اول را با تک گل عیسی آل کثیر به سود خود پایان دادند اما این گل خیلی زود و در نخستین دقایق نیمه دوم جبران شد. زننده گل تساوی کسی نبود جز ستاره این هفته های فولاد که بیش از همه بار گلزنی را به دوش کشیده است.

لوسیانو پریرا، مهاجم برزیلی و پرسابقه تیم فولاد، امروز بار دیگر برای تیمش گلزنی کرد تا شاگردان افشین قطبی از یک شکست خانگی بگریزند. گل امروز سیزدهمین گل شیمبا در لیگ برتر بود و او را بسیار نزدیک تر از همیشه به عنوان آقای گلی لیگ قرارداد.

این مهاجم حالا به همراه علی علیپور در رده دوم برترین گلزنان لیگ قرار گرفته وتنها کی روش استنلی از سپاهان را در این رده بندی بالاتر از خود می بیند. شیمبا که سابقه آقای گلی لیگ ایران را هم دارد، می‌خواهد بار دیگر به این افتخار دست پیدا کند و برای رسیدن به این مهم باید از سد هم وطن خود بگذرد.

نکته مهم درباره پریرا این است که او تقریبا نیمی از گل‌های تیمش را در این فصل به ثمررسانده است. فولاد 27 گل زده که سهم پریرا از این تعداد، 13 گل است و این مهاجم برزیلی از این نظر در لیگ هجدهم عملکردی فوق‌العاده و بی‌نظیر دارد.

۱    
آی اسپورت
2019-05-02 23:26:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر