فهرست
نقل قول های روز: مریض سرطانی
نقل قول های روز: مریض سرطانی

نقل قول های روز: مریض سرطانی

آی اسپورت  -  این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در طول چند ساعت گذشته:

برانکو، منشا و احمدزاده را که بازیکنان فیکس تیم بودند را به دلایل انضباطی کنار گذاشت که کار بسیار خوبی انجام داد حتی اگر پرسپولیس مقابل نفت بازنده می‌شد باز هم این کار ارزشمند بود زیرا رعایت مسائل انضباطی یکی از دلایل موفقیت تیم است و برانکو انضباط را ترجیح داد. با این حال پرسپولیس می‌توانست ترکیب بهتری در این مسابقه داشته باشد. برانکو شاید می‌توانست به جای دو هافبک دفاعی در بازی با نفت تهران از یک هافبک دفاعی استفاده کند و بازیکنی مثل صادق محرمی که یک مهره هجومی‌تر است را در ترکیب قرار بدهد.

محمود کلهر از برانکو هم دفاع کرده هم انتقاد

از زمانی که شفر آمده شرایط کلی تیم تغییر کرده ولی یک نکته اساسی در تیم مشهود است. اگر استقلال این رکورد را با یک مربی داخلی که بازیکنان را می‌شناخت بدست می‌آورد قطعا اتفاق خیلی مهم و ویژه‌ای محسوب نمی‌شد اما وقتی یک مربی خارجی شناختی از بازیکنان ندارد و با چند جلسه تمرین آنها را می‌شناسد و شرایط را به شکلی پیش می‌برد که تیم در این مدت زیاد گل نمی‌خورد باید این مساله را یک موقعیت بزرگ و ویژه تلقی کرد. شفر ساختار خوب دفاعی ایجاد کرده و همه بازیکنان در کانال‌های مربوطه جاگیری می‌کنند و اجازه نفوذ به حریف را نمی‌‌دهند.

نظر ستار همدانی درباره رکورد ویژه استقلال در گل نخوردن

این جوان فوق العاده بود، عالی کار کرد، توپ های خوبی گرفت و اجازه نداد دروازه استقلال در خانه حریف باز شود. حسینی نشان داده که اگر وارد حاشیه ها نشود و همین طور بدون استرس و به دور از غرور بازی کند می تواند هفته های دیگر هم دروازه استقلال را بسته نگه دارد. حالا باید دید که کی روش چه تصمیمی برای او می گیرد و آیا او را به تیم ملی دعوت خواهد کرد یا خیر. درست است که او جوان است اما این روزها توانسته چند رکورد را شکسته و به همه ثابت کند که یکی از بهترین دروازه بانان حال حاضر فوتبال کشورمان است.

تعریف شاهرخ بیانی از دروازه بان استقلال

فوتبال ما یک مریض سرطانی است و باید غده سرطانی را از بدنش خارج کرد. این فوتبال دولتی است و نباید دست آدم‌های غیر فوتبالی باشد. دولت نباید در مدیریت باشگاه‌ها دخالت کند.فوتبال، همه جای دنیا بازدهی دارد به غیر از کشورهایی مثل ما. دلیلش تنها این است که فوتبال ما دولتی است. فوتبال را باید به دست مردم بدهند.

انتقاد صریح اصغر شرفی از فوتبال دولتی ایران

 

     
آی اسپورت
2018-01-06 09:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر