فهرست
آرایش لیورپول پس از خرید صلاح چیست؟
آرایش لیورپول پس از خرید صلاح چیست؟

آرایش لیورپول پس از خرید صلاح چیست؟

آی اسپورت- سرعت، گل، پاس گل، قدرت در ضدحمله به اضافه توان بازی‌سازی و ایجاد موقعیت؛ این‌ها قرار است با آمدن محمد صلاح به لیورپول به این تیم اضافه شود. بالاخره روز پنج‌شنبه انتقال ستاره 25 ساله از رم به لیورپول قطعی و رسما اعلام شد و انتظار می‌رود رقم آن 39 میلیون پوند بوده باشد. خرید بسیار خوبی برای قرمزها بود. نگاهی خواهیم داشت به پست‌هایی که او می‌تواند در لیورپول داشته باشد.

مهاجم راست

در حالی که مانه در اولین فصل حضورش در لیورپول توانست بهترین بازیکن فصل شود، او می‌تواند به سمت چپ برود. ملی‌پوش سنگالی در آن پست عالی کار می‌کند و این را در ردبولز سالزبرگ ثابت کرده است. در واقع عملکرد او در آن پست بود که نر کلوپ را جلب کرد و او سعی می‌کرد این بازیکن را حتی برای دورتموند هم بخرد. اما صلاح بازیکنی چپ پا است و طبیعی است که در سمت راست بازی کند و مانه در سمت دیگر فیرمینیو باشد.

1
1

مهاجم چپ

همان‌طور که قبلا گفته شد با آمدن بازیکن مصری مشکلات خط حمله لیورپول می‌تواند تا حدودی حل شود. آمدنش باعث می‌شود لیورپول بازی روان‎تری ارائه دهد و خط حمله‌اش غیر قابل پیش‌بینی باشند.

2
2

مرکز زمین

در رم صلاح به عنوان مهاجم مرکزی و در پست پشت مهاجم بازی کرده است. به طرز شگفت‌انگیزی هم در این پست‌ها موفق کار کرده است. دوباره او بازیکنانی را در اطرافش دارند که به خوبی می‌توانند او را تغذیه کنند و به او کمک کنند تا کلوپ را به هدفش برساند.

در نهایت لیورپول بازیکنی را به خدمت گرفته که جدا از توان خوب در گلزنی و پاس گل دادن که آن را در سری آ ثابت کرده، به این تیم کمک می‌کند تا انتقال توپ بین خطوط را سریع‌تر انجام دهند و سلطه‌ای که در بازی‌ها به دنبالش بودند را به دست آورند.

اما سوال اصلی شاید این باشد که چطور قرمزها می‌خواهند با غیبت صلاح و مانه در دورانی که هر دو در بازی‌های جام ملت‌های افریقا هستند، کنار بیاید.

۲ ۱  
آی اسپورت
2017-06-23 14:07:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
مهرداد
جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶، ۱۴:۴۱
لیورپول با این خط دفاع هیچی نمیشه - نمیشه تو هر بازی بگی من اگر 2 تا خوردم باید 3 تا بزنم 3 تا خوردم 4 تا. بعضی بازیا میاد که یکی میخوری نمیتونی دیگه بزنی که لیورپول این فصل زیاد داشته این بازیا- خرید یه دفاع وسط و یه راست برای این تیم واجبه و من بودم 3 4 تا بازیکن در پست های دفاع میخریدم ضمن اینکه هندرسون هم فایده نداره همش مصدومه باید یه هافبک دفاعی عالی پیدا کنه. الان دیگه هر تیمی هافبک دفاعی عالی تری داره نصف راه قهرمانی رو رفته - تو بقیه پست های هافبک ها نیاز 100 درصدی حداقل امسال نداره اما به مرور باید اونم ببره بالاتر و دست اخر یه مهاجم دیگه حتی با وجود بودن اینا نیازشه اگر ابامیانگ رو بخره نه تنها حله که عالی هم هست
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر