فهرست
رای تراکتور-پیکان؛ احتمالا آخر هفته
رای تراکتور-پیکان؛ احتمالا آخر هفته

رای تراکتور-پیکان؛ احتمالا آخر هفته

آی اسپورت – کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در تلاش است رای مربوط به جنجال‌های بازی تراکتورسازی و پیکان را اواهر همین هقته اعلام کند. اسماعیل حسن زاده رئیس کمیته انضباطی در این باره گفته است: «درباره اتفاقات رخ داده در بازی تراکتورسازی با پیکان گفت: گزارش اتفاقات بازی به دست ما رسیده است. امروز تعطیل است، ولی دستوری صادر کرده ایم و اقداماتی انجام می‌شود. در اولین فرصت ممکن به وظیفه خود عمل می‌کنیم. ناظر انضباطی در این بازی بوده است. مطمئن باشید جزئیات اتفاقات درون زمین که گزارش شده آنقدر گویا هست که چیزی کم نداریم. اگر مکاتبات روز دوشنبه انجام شود، منتظر لایحه دفاعی می‌مانیم و رأی می‌دهیم. اگر تلاش کنیم شاید تا پایان هفته بتوانیم رأی را صادر کنیم.»

۷ ۱۱  
آی اسپورت
2019-04-21 12:41:00
نظر دهید

۱۱ نظر
امید از تفت
يكشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۲:۵۲
مهم نیست کی صادر میشه چون محرومیتی برای تراکتور نخواهد داشت و ممکنه تراکتور بخاطر تعصب بیش از حد هوادارانش و تبدیل زمین فوتبال به میدان جنگ، تشویق هم بشه. متأسفانه فدراسیون فوتبال توان برخورد با حاشیه های مخرب و تخلفات و ناهنجاری هایی که داره به صورت یه اپیدمی درمیاد را نداره. مگه در اهواز که سنگ پرانی کردند اتفاقی افتاد!!؟ تبریز هم همینه. از این ناهنجاریها همه آسیب می بینند و بیشتر از همه خود تراکتور
.
يكشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۸:۱۶
نگران مباش تو تبریز هم پلیس ها ماشین و مردم رو از بالا کوه با سنگ میزدن، باید اونا رو هم محروم کنن
محمد
يكشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۳:۲۴
آره سایتهای روباه صفت زووور بزنین جلو تیم حکومتی بدون تماشگر بازی بشه
۹
فاضلی
يكشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۳:۳۳
حداقل رای عادلانه ، محرومیت تراکتور از سه جلسه همراهی تماشاگر هست .
حبیب
يكشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۳:۳۹
در اینکه کلیه عیر ترکها بدخواه تراکتور هستند شکی نیست و جای گله هم نیست و این چند روزه رسانه هایشان کار و زندگی شان را ول کرده و صبح و شام فقط مطلب علیه تراکتور می نویسند و ورود یک جیمی جامپ که ثابت شده شیافپولیسی بوده و برخوردش با شجاعی را که به سیلی هم نکشیده این همه آگراندیسمان کرده و پیراهن عثمان ساخته اند و به کل هواداران تراکتور تعمیم داده اند هم شکی نیست چون حتی قبل از بازی هم کانالهای هواداری تراکتور هشدار داده بودند که عوامل نفوذی شیاف پولیس چنین توطئه ای را اجرا خواهند کرد تا بازی رو در رو بدون تماشاگر برگزار بشه که احتمالا موفق هم خواهند شد. ضمنا پرتاب صندلی ها دقیقا از زمان دخالت نیروهای یگان ویژه که معلوم نیست چگونه با آن تجهیزات پیشرفته و آب پاشها پیش بینی کرده و حاضر شده بودند شروع شده و به نوعی تماشاگرها تحریک شده اند والا چندین فصل بود که همچین آشوبی به پا نشده بود و صد البته این اتفاقات در مقابل آشوبهای ورزشگاه الغدیر خیلی خفیف تر بوده ولی مغرضان برای کمک به شیافپولیس آن را بزرگنمایی می کنند.\r\nولی نکته ای که لازم بذکر است اینه که سخت ترین بازیهای تراکتور همین دو بازی سپیدرود و پیکان بودند که تمام شد چون هر دو تیم هدفشان ضد فوتبال و دفاع اتوبوسی بود ولی 4 بازی باقیمانده با تیمهایی هست که فوتبال بازی می کنند و تراکتور با یک مقدار هوشیاری و تنوع تاکتیکی و تعویضهای بموقع می تونه آنها را ببره به شرطی که مربی محتاط و ترسویش دست از احتیاط برداره و شایسته ها را بازی بده نه اسمها را . ضمنا بازی با شیاف پلیس بدون تماشاگر به نظر من برای تراکتور بهتر هم خواهد بود و بازیکنان میتونند بدون استرس ناشی از تماشاگرها نتیجه مطلوب را بگیره.
۷
...
يكشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۳:۵۴
مثلا قراره چیکار کنید؟ تا یه نفر تو این استادیوم منحوس کشته نشه کسی کاری نمیکنه. پرچم ایران رو اتیش زدن، پرچم اذربایجان و ترکیه رو اوردن، شعار خلیج عربی داد، شعار جدایی طلبانه دادن، به مُرده و زنده فحاشی کردن مگه اتفاقی افتاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
محمد
يكشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۴:۰۱
اتفاقا من به عنوان یه پرسپولیسی راضی نیستم بازی بدون تماشاگر برگزار بشه. بردن این تیم درپیت جلوی تماشاگراش هم لذتش بیشتره هم حرف و حدیثی هم پیش نمیاد. ولی مسئولای باشگاه باید قبل از رفتن به این شهر از اونا حق توحش بگیرن.
بایرن شهر بابک
يكشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۶:۰۱
جواب اکبر آقا رو بده ، نژاد پرست عوضی
۲
اکبر
يكشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۵:۳۳
بنده درتبریزمنتظر آقامحمدهستم وحق توحش را هم خدمتشان تقدیم خواهم کرد.لطقا شماره تلفن دهیدتا دربدوورود شمارا جهت صرف چائی وناهار به باغمان ببرم
۳
بایرن شهر بابک
يكشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۵:۵۹
هویت من چه جوری برای شما احراز میشه .واقعا سایت مسخره و مزخرفی هستین
سلام
يكشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۸:۱۴
ایکاش یه رای هم صادر بشه برای مدیریت پلیس به اصطلاح ضد شورش، باید اسمشو گذاشت پلیس شورش ساز، خیلی نقش داشت تو شروع جنجالهای بعد از بازی.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر