فهرست
عبور از سربالایی؛ حالا نوبت کالدرون است
عبور از سربالایی؛ حالا نوبت کالدرون است

عبور از سربالایی؛ حالا نوبت کالدرون است

آی اسپورت - باخت در نیمی از بازی‌های لیگ چیزی نیست که گابریل کالدرون بتواند آن را تحمل کند. خصوصا اینکه برانکو بیکار است و رای بخش زیادی از هواداران را در جیب دارد. برخی هواداران به بهبود کیفیت بازی پرسپولیس توجهی ندارند و از سرمربی آرژانتینی می‌خواهند مثل سرمربی گذشته پرسپولیس به نتیجه هم فکر کند. البته کالدرون هم بعد از شکست و هم در نشست خبری موقعیت‌های تیمش را بیش‌تر از حریف دانست و هم در رختکن از سبک بازی پرسپولیس راضی بود. او خطاب به بازیکنان گفت: «با وجود این شکست از تک تک شما رضایت دارم و می‌دانم که تیم ما می‌تواند همچنان در کورس قهرمانی قرار بگیرد. اگر قدر موقعیت را می‌دانستیم می‌توانستیم ببریم.»

با این وجود شکست در این بازی باعث شد تا یک بار دیگر بعد از بازی سپاهان سرمربی پرسپولیس هدف آماج انتقادات هواداران و البته بعضی از پیشکسوتان پرسپولیس قرار بگیرد. تیم کالدرون نشان داده که حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و اگر زمان داشته باشد می‌تواند خیلی زود به عنوان مدعی قهرمانی خود را معرفی کند. البته به شرط آنکه این اجازه به او اجازه داده شود.

در حال حاضر چیزی که هواداران را امیدوار نگه می‌دارد این است که سربالایی لیگ برای تیم‌شان به پایان رسیده و بازی‌های ساده‌تر در پیش است. جالب اینجاست پرسپولیس در آخرین سال حضور برانکو در این تیم نتوانست بازی‌های قابل قبولی از خود به نمایش بگذارد، اما با ذخیره امتیازهای حساس برای خود موفق شد در قهرمانی هت‌تریک کند.

پرسپولیسِ برانکو در خط حمله بازیکنانی مانند طارمی و علیپور آماده را در اختیار داشت که دائما بوی گل می‌دادند. این پرسپولیس اما بدون دندان است و حتی علیپور مدت‌هاست که هواداران را چشم‌انتظار این گذاشته که توپ‌هایش نه تبدیل به گل، بلکه فقط در چارچوب باشد! با این وجود کالدرون نشان داده که احتیاج به زمان دارد و اگر این زمان از او گرفته نشود، سرمربی پرسپولیس می‌تواند امیدوار باشد که خود را از زیر سایه برانکو بیرون بکشد.

۷ ۲  
آی اسپورت
2019-10-05 23:07:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
گاوداری
يكشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸، ۰۲:۲۵
زاااااارت. ولی خدایی کالدرون شبیه اسمیگل تو ارباب حلقه ها نیست؟؟؟؟؟؟؟؟
گاوداری
يكشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸، ۰۲:۲۵
زاااااارت. ولی خدایی کالدرون شبیه اسمیگل تو ارباب حلقه ها نیست؟؟؟؟؟؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر