فهرست
دفاع چپ پرسپولیس در عمان؛ حاجی انصاری
دفاع چپ پرسپولیس در عمان؛ حاجی انصاری

دفاع چپ پرسپولیس در عمان؛ حاجی انصاری

آی اسپورت – یکی از دغدغه‌های اصلی کادر فنی پرسپولیس، سمت چپ خط دفاع در بازی مقابل الهلال عربستان است. اخطاری که حسین ماهینی در بازی رفت مقابل الهلال دریافت کرد، باعث شد این بازیکن شانس بازی در دور برگشت را از دست بدهد. از این رو، برانکو باید به دنبال یک مدافع چپ می‌گشت.

در تمرینات اخیر سرخپوشان اتفاقاتی رخ داد که می‌توان آن را به چینش ترکیب اصلی ربط داد. حضور همزمان شجاع خلیل زاده و سیدجلال حسینی در زمان انجام تمرینات تاکتیکی باعث شد همگان به این نتیجه برسند که بازگشت کاپیتان به ترکیب اصلی سرخپوشان قطعی شده است. از این رو، جا برای محمد انصاری تنگ می‌شود و او به پست سابق خود یعنی دفاع چپ برمی‌گردد. پستی که به خاطر درخشش در آن، در فصل پانزدهم بارها مورد تحسین اهالی فوتبال قرار گرفت. با این حساب سمت چپ خط دفاع پرسپولیس را محمد انصاری بازیکن با اخلاق و بی حاشیه سرخ‌ها به نام خود سند زده و در این پست مقابل الهلال به میدان می‌رود. در سمت راست خط دفاع نیز قرار است صادق محرمی بازی کند.

 

 

۶ ۲  
آی اسپورت
2017-10-15 12:22:00
نظر دهید

۲ نظر
.... ام جیگرم
يكشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۴۹
حاجی جلوی عمر خریبین زانو میزنه و سه تاشو میخوره
پرسپولیس پرسپولیسه!!!
يكشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۰۹
ای کاش این شرایط در بازی رفت برا پرسپولیس پیش میومد تا این اتفاقات نمی افتاد ... کاش و ای کاش به هر حال کاش و کاشتندو چیزی برداشت نکردند اما به امید خدا اگه همه همدل بشیم و انرژی مثبت بفرستیم هر سدی شکستنیه . وحتی اگه صعود نکنیم میتونیم آبرومند حذف بشیم ... فقط به شرطی که برانکو دوباره با بازی دادن ربیع همه انرژها ی مثبت رو خنثی نکنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر