فهرست
آنالیز کمیته داوران؛ 2پنالتی‌ پرسپولیس، درست
آنالیز کمیته داوران؛ 2پنالتی‌ پرسپولیس، درست

آنالیز کمیته داوران؛ 2پنالتی‌ پرسپولیس، درست

آی اسپورت - کمیته داوران در فصل جاری دست به یک اقدام جالب زده. اینکه داوری‌های بازی‌ها را آنالیز می‌کند و نتایج این آنالیز هم در سایت فدراسیون فوتبال منتشر می‌شود. در هفته‌های اخیر به دفعات شاهد بودیم که در آنالیزهای مورد اشاره به صراحت به اشتباه داوران اشاره شده و ایضا داورانی که اشتباه تاثیر گذار داشتند همانند سنوات گذشته چند هفته قضاوت در لیگ برتر را از دست دادند و در بازگشت مجبور هستند بازی لیگ را قضاوت کنند.  

اما در آنالیز بازی‌های این هفته که نتیجه آن در روزهای آتی در سایت فدراسیون فوتبال منتشر می‌شود خواهد آمد هر سه پنالتی ای که اکبریان در بازی پرسپولیس – سپاهان گرفته درست بوده و اعتراض احسان حاج صفی و کادر فنی سپاهان به قضاوت داور بی‌اساس بوده است.  

 

ورزش سه

۲۷ ۶  
آی اسپورت
2017-02-19 13:38:00
نظر دهید

۶ نظر
قهرمان
يكشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵، ۱۳:۴۶
خخخخخخخخخخ
بله همون کمیته داورانی که گل خطای سدجلال با هل دادن پادوانی رو هم صحیح اعلام کرد
۴ ۱
حرف حساب
يكشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵، ۲۳:۵۴
همه گفتند پنالتی ها درست بود حتی یک کارشناس داوری هم نگفت پنالتی اشتباه بود فقط پنالتی پرسپولیس و البته سپاهان باید تکرار میشد. خدارو شکر که روسیاهی موند برای زغال! حالا تا آخر فصل هرچقدر دلتون خواست چرت و پرت بگید!
a
يكشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵، ۱۳:۵۷
کمیته داوران بازی تراختور با سیاجامگان را هم لغو کرد تا روحیه پرسپولیس با برد حتمی تراختور قبل از بازی با الهلال تضعیف نشه
یعنی همه طوره در خدمت تیم لنگ هستند تا مبادا روحیه لطیفشون خدشه دار نشه
ولی با همه این حمایت های پنهانی باز هم تراختور مثل همیشه قهرمانه
۱ ۲
ساوالان
يكشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵، ۱۵:۰۳
دقت کنی بازی های پرسپولیس تا قبل از باخت در دربی همگی بعد از تراختور بود
ولی به محض باخت در دربی برای اینکه پرسپولیسی ها با دونستن نتایج بازی تراختور دچار اضطراب نشند بازی هاشونو انداختند بعد از بازی ما
یعنی با تمام شیوه های کثیف دارند از این تیم حمایت میکنند
۲
Milan88
يكشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵، ۱۶:۱۵
شما تراکتوریا خیلی باحالین :)))) تا وقتی بازی پرسپولیس بعد تراکتور میگفتین آیییی مامان‌اینا پرسپولیس نتیجه بازی ما رو میدونه! حالا که بر عکسه باز شاکی هستین!!! :)))) خودتونم میدونین پرسپولیس اجازه نمیده قهرمان بشین فقط دنبال بهونه‌جور کردین، حتی نمی‌تونید بازنده خوبی باشین :))) عاشق اون تیکه آخرم که میگی تراکتور قهرمان میشه مثل همیشه، دقیقا مثل کی؟!!!! :)))))
No One
يكشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵، ۲۱:۵۸
خدا سایه طرفدارای تراکتور کبیر باستانی رو از سرمون کم نکنه !
تمام غم و قصه هام فراموشم شد، مرسی که هستین :))
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر