فهرست
ادعای سان: رونالدو در مسیر بازگشت به یونایتد؟
ادعای سان: رونالدو در مسیر بازگشت به یونایتد؟

ادعای سان: رونالدو در مسیر بازگشت به یونایتد؟

آی‌اسپورت- روزنامه سان چاپ انگلیس در گزارشی به این نکته اشاره کرده که ارتباط کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی یوونتوس با مائوریتسیو ساری سرمربی جدید تیمش خیلی زود به سردی گرائیده و همین دلخوری های موجود باعث شده تا کریس تصمیم به ترک زودهنگام یوونتوس بگیرد.  کریس قصد دارد تا در پایان فصل با ترک یوونتوس بار دیگر به منچستریونایتد منتقل شده و فصل بعد را با پیراهن شیاطین سرخ به میدان برود.

البته روزنامه سان این گزارش را برپایه گزارش یک برنامه تلویزیونی اسپانیایی ادعا کرده و دلیل دلسردی کریس از حضور در یووه را درگیری او با ساری سرمربی این تیم پس از تعویض کریس در چند بازی تیمش دانسته است.

درجریان دیدار دو تیم یوونتوس و میلان و زمانی که رونالدو مطلع شد که باید زمین مسابقه را ترک کرده و جایش را به پائولو دیبالا بدهد، حسابی عصبانی شد و با عصبانیت به سمت رختکن رفته و حتی پیش از اتمام دیدار ورزشگاه را نیز ترک کرده بود. طبق گزارشهای منتشره در صورتی که یووه در لیگ قهرمانان اروپا موفق به قهرمانی نشود، کریس از این تیم جدا خواهد شد و به منچستریونایتد خواهد رفت؛ تیمی که کریس در این باشگاه توانست به جمع برترین های دنیای فوتبال اضافه شود.

۷    
آی اسپورت
2019-11-21 13:18:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر