فهرست
آخرین پیشنهاد منچستریونایتد برای سانچو
آخرین پیشنهاد منچستریونایتد برای سانچو

آخرین پیشنهاد منچستریونایتد برای سانچو

آی اسپورت - نشریه انگلیسی «دیلی‌استار» گزارش داد باشگاه منچستریونایتد قصد دارد آخرین پیشنهاد خود به منظور به خدمت گرفتن جیدون سانچو را به باشگاه بوروسیا دورتموند ارائه دهد. بر اساس این گزارش، آخرین پیشنهاد منچستریونایتد برای جذب این هافبک انگلیسی 80 میلیون پوند است. مدیران باشگاه  منچستریونایتد مدتی است که وضعیت جیدون سانچو را زیرنظر دارند و به دنبال این هستند تا این بازیکن را به ترکیب تیم تحت‌هدایت اولگنار سولسشایر اضافه کنند، اما دورتموند روی این هافبک انگلیسی 100 میلیون پوند قیمت‌ گذاشته است.

با این شرایط معلوم نیست که آیا دورتموندی‌ها از موضع خود برسر سانچو کوتاه خواهند آمد یا خیر یا اینکه منچستریونایتد دوباره مجبور خواهد شد پیشنهادش را بهبود ببخشد. گفته می‌شود این هافبک 20 ساله می‌خواهد به منچستریونایتد ملحق شود، این در حالی است که اولگنار سولسشایر، سرمربی نروژی شیاطین سرخ هم قصد دارد مثلث هجومی خود را با جذب جیدون سانچو و با وجود مارکوس رشفورد و میسون گرین‌وود تمام‌ انگلیسی کند. نشریه آلمانی «بیلد» اخیراً گزارش داده بود؛ مسئولان باشگاه دورتموند با سانچو در سال 2018 توافقی داشته‌اند که در صورتی که این بازیکن در سال 2020 پیشنهاد مناسبی داشته باشد، بتواند سیگنال ایدوناپارک را ترک کند.

هافبک تیم ملی انگلیس بین سال‌های 2015 تا 2017 در رده‌های پایه برای منچسترسیتی بازی می‌کرد، در سال 2017 در ازای 8 میلیون پوند به بوروسیا دورتموند پیوست و پس از حضوری کوتاه مدت در تیم دوم زردپوشان وستفالن بلافاصله در همان سال به تیم اول دورتموند راه یافت. جیدون سانچو که تا سال 2022 تحت قرارداد دورتموند است و مورد توجه باشگاه‌های دیگری همچون چلسی، بارسلونا و رئال مادرید هم قرار دارد، این فصل در 44 بازی، آمار 20 گل زده و 20 پاس گل را از خود برجای گذاشته است.

۱    
آی اسپورت
2020-07-22 00:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر