فهرست
سردار بعد از تمدید قرارداد: خیلی خوشحالم!
سردار بعد از تمدید قرارداد: خیلی خوشحالم!

سردار بعد از تمدید قرارداد: خیلی خوشحالم!

آی‌اسپورت- سردار آزمون که قراردادش را یک سال دیگر با روبین‌کازان تمدید کرد در مصاحبه‌ای با سایت رسمی باشگاه گفت: خیلی خوشحالم که به تیم روبین‌کازان بازگشتم. جایی که دوران حرفه‌ای فوتبالم را شروع کردم. از باشگاه روبین‌کازان به خاطر تشخیص حضورم در این تیم و دعوت از من قدردانی می‌کنم. تمام تلاش خود را برای موفقیت تیم روبین‌کازان به کار خواهم بست. اطمینان دارم که تمامی اعضای تیم با همکاری یکدیگر و مدیریت باشگاه جهت توسعه و پیشرفت تیم روبین‌کازان گام خواهیم برداشت.

اگرچه انتقاداتی به آزمون وارد می‌شود که چرا به پیشنهاداتی مثل لاتزیو فکر نکرده و از روسیه دل نکنده؛ اما با توجه به آرامش آزمون در روسیه و برگزاری جام جهانی در تابستان بعدی در این کشور، شاید ماندگاری در روسیه برای یک فصل دیگر به مراتب بهتر از حضور در کشوری جدید بوده. با توجه به نیاز بازیکنان به هماهنگی با محیط و مسائل باشگاه و کشور جدید. این یک فصل را هم سردار در روسیه خواهد ماند به این امید که با درخشش در جام جهانی انتخاب‌های گسترده‌تر و بهتری داشته باشد. گویا تمدید قرارداد یک ساله او هم همین را می‌گوید.

۵ ۵  
آی اسپورت
2017-07-14 20:44:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
...ی فرش شده
جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶، ۲۱:۰۵
از اول هم کاملا مشخص بود که ته منچستر و لاتزیو و ... چی می خواد بشه
ولی غلامی
جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶، ۲۱:۱۲
این بشر یه تختش کمه ، همش پول میدن به این سایتا بنویسن ازمون از فلان تیم پیشنهاد داره، اینا هیچ پخی نیستن
مشروح 86
جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶، ۲۱:۵۷
باید ببنیم که سردار در فصل نقل و انتقالات زمستانی از چه تیمهای جدیدی پیشنهاد خواهد داشت چون بارسا، میلان ، لیورپول و آرسنال که قدیمی شدن
بی طرف
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶، ۰۱:۱۰
بعد از روسیه هم احتمالا در لیگ ایران بازی می می کنه.
۷
پرسپولیس پرسپولیسه!!!
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶، ۰۲:۱۳
فکرکنم نیم فصل فنچ بردی اف !!! از تیم های فرا زمینی هم پیشنهاد دریافت کند . در جدید ترین شایعات آمده است که شاید به پالسلولای کشور لاسپالیای قاره هوراپای سیاره مریخ بپیوندد . این خبری است که سایت پاسکای لاسیپوارت لماردید کشور لاسپالیای منتشر کرده البته که فرازمینی ها 6 ماه جلوتر از ما حرکت می کنند و الان نقل و انتقالات زمستانی آینده رو رصد می کنند البته گفتنی است رقیب جدی تیم فرازمینی پالسلونا ، رستوف روسیه در سیاره زمین است و در ادامه خبر آمده که خود سردار تاکید کرده قصد جدایی از روبین کازان را ندارد و اگر قرار بر جدایی باشد باید به امر اربابش باشد که احتمالا روستوف مقصد احتمالیشباشد .... حالا یه عده میاند می گند سردار بیچاره به سایتهای فرازمینی هم پول داده تا براش بازارگرمی کنند.
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر