فهرست
امیدواری در قطر؛ فینالیست می‌‌شویم
امیدواری در قطر؛ فینالیست می‌‌شویم

امیدواری در قطر؛ فینالیست می‌‌شویم

آی اسپورت - قرعه‌کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا روز گذشته (چهارشنبه) برگزار شد و تیم‌های قطری باید به مصاف نمایندهای ایران بروند. بر اساس قرعه‌کشی الدحیل باید به مصاف تیم فوتبال پرسپولیس و السد هم باید به مصاف تیم فوتبال استقلال برود. روزنامه‌های قطری به نظر می‌رسد که از این قرعه‌کشی خوشحال هستند. آنها اعتماد زیادی به تیم‌های خود دارند و از همین الان شروع به کری خوانی کرده‌اند و از صعود نماینده‌های خود به دور بعد سخن به میان آوردند.

روزنامه الرای با تیتر "السد و الدحیل موقتا حریف همدیگر نشدند" نوشت: «به نظر می‌رسد که ماموریت السد و الدحیل پر از خطر است. درست است که دو تیم در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف هم نمی روند اما با خطر صعود نکردن مواجه هستند، چرا که دو تیم پرسپولیس و استقلال از تیم‌های قوی و قدرتمند فوتبال ایران هستند. السد و الدحیل ماموریت سختی پیش رو دارند اما آنها به دور بعد راه پیدا می‌کنند و در نهایت فوتبال قطر یک نماینده در فینال خواهد داشت.»

 

روزنامه الشرق با تیتر "الدحیل و السد؛ به تاخیر افتادن رویارویی آسیایی" نوشت: «السد و الدحیل شانس بیشتری برای صعود به دور بعد دارند. البته باید گفت‌ که ماموریت این دو تیم آسان نیست و برای صعود کردن باید تلاش زیادی از خود نشان دهند.»

روزنامه استاد الدوحه هم با تیتر"قرعه خوب برای نماینده‌های قطر" نوشت: «هر دو نماینده قطر شانس بالایی برای صعود به دور بعد دارند. الدحیل بهترین نتایج را تا الان به دست آورده و با اقتدار به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کرده است. این‌ در حالی است که که پرسپولیس به سختی توانست به مرحله یک چهارم راه پیدا کند. الدحیل در هر هشت بازی قبلی خود به پیروزی رسیده است. این تیم العین را با نتیجه‌ هشت بر سه حذف کرد.»

این‌ در حالی است که پرسپولیس تنها به لطف گل زده بیشتر در خانه حریف به دور بعد راه پیدا کرد. اما السد ماموریت سنگین‌تری بر عهده دارد، چرا که باید برابر تیم آماده استقلال به میدان برود. استقلال به عنوان صدرنشین از مرحله گروهی صعود کرد اما السد نشان داده که تجربه اداره کردن بازی‌های بزرگ را دارد. به نظر می‌رسد که رویارویی نماینده‌های قطر به تعویق افتاده است و دو تیم السد و الدحیل در نیمه نهایی به مصاف هم می‌روند.

۳ ۳  
آی اسپورت
2018-05-24 10:40:00
نظر دهید

۳ نظر
۶۶۶۶۶۶
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۰۹
شرمنده روزنامه قطری عزیز امسال نوبت فینالیست شدن تیم ایرانی و قهرمان شدن هست(البته شانس قهرمان شدن ایران من ۱۰ درصد میدم برا هردو تیم)ولی مشخصا پرسپولیسو قهرمان میدونم.
مجیدپرسپولیسی
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۳۸
هرچی فکر میکنم متوجه نمیشم توی مغز نداشته تاچ چی میگذره؟ اخه کدوم ادم عاقلی میزبانی دور برگشت رو هدیه میده به تیم رقیب ؟ اخه کدوم اتاق فکری داره برنامه ای به این مسخره گی می نویسه؟ میزبانی دور برگشت رو بدیم به قطر؟ یعنی چی؟ با دست خودمون تیمهامون رو حذف کنیم؟ اقای تاچ داری اشتباه میزنی !! این ضربه به پرسپولیس نیست این ضربه به فوتبال ایران منافع ایران هست . اخه تا به کی وطن فروشی ؟
۱
مجیدپرسپولیسی
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۲۷
متاسفم که وجود ندارید کامنتها رو تایید کنید .
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر