فهرست

۲۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۰

آره آره بهترین تیم تاریخ فوتبال ایران...
آی اسپورت
2017-06-12 23:30:30
نظر دهید

۵ نظر
بی طرف
دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۳۱
بعد از تیم برانکو .
هاتف
سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۴۷
قطعا قطعا قطعا
۳
حمید
سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶، ۰۵:۰۹
51 درصد آره
علی
سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۴۸
تو ساده ترین گروه ممکن افتادیم بعد میخواستین صعود هم نکنیم؟همون عراق جنگ زده که چپ و راست تیم کیروش رو میبره تو اون گروه بین 6 تا تیم پنجمه، این تفاوت کیفیت فنی 2تا گروه رو میرسونه.هنوز هم یادمون نرفته با همین کیروش 4 سال قبل با سلام و صلوات و کمک داورا و شانس و اقبال کارمون به آخرین بازی کشید و تا لحظه آخر استرس داشتیم. برانکو سال 2006 هم یه صعود راحت و بی دغدغه آورد.حشمت خان مهاجرانی زمانی که از بین کل تیمهای آسیایی و استرالیا فقط وفقط یک تیم صعود میکرد تیم ما رو برد جام جهانی. حالا صعود به جام جهانی تو این گروه ضعیف کار بزرگی شد؟6 ساله که یکبار هم 3 تا قدرت دیگه آسیا یعنی استرالیا و ژاپن و عربستان رو نبردیم بعد ادعای آقایی آسیا با کیروش میکنیم!
۳
soshyans
سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۱۰
شماها چرا اینجورید ؟! اون از برجام ، این از صعود تیم ملیمون کشورمون . مبارک باشه خوشحال شدیم اما واقعا این قدر غلو کردن هم خوب نیست و باید با به دور از تعصب و با عقل و منطق نسبت بهش واکنش نشون داد .
عیار اصلی این تیم تو دور بعدی مسابقات مشخص میشه پس این قدر قضیه رو بزرگ نکنید که خدای نکرده اگه نتونستیم از گروهمون تو مرحله بعد صعود کنیم چپ و راست به تیم نتوپید .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر