فهرست
مبلغ قرارداد افشین پیروانی: 500 میلیون تومان!/ قیمت کادر فنی پرسپولیس: 3.450 میلیارد تومان
مبلغ قرارداد افشین پیروانی: 500 میلیون تومان!/ قیمت کادر فنی پرسپولیس: 3.450 میلیارد تومان

مبلغ قرارداد افشین پیروانی: 500 میلیون تومان!/ قیمت کادر فنی پرسپولیس: 3.450 میلیارد تومان

آی اسپورت- سایت سازمان لیگ پروفایل تمام تیم های لیگ برتر  شامل بازیکنان و مربیان  را با تاریخ تولد و البته مبلغ قراردادشان منتشر کرده است.در این بین با بررسی پروفایل تیم پرسپولیس مشخص می شود افشین پیروانی جدید ترین عضو کادر فنی سرخ ها قراردادی 500 میلیون تومانی با این باشگاه بسته است که در نوع خود عجیب به ظر می رسد.
از آنجایی که پیروانی بعد از  شفاف سازی باشگاه پرسپولیس با این تیم قرارداد بست مبلغ قرارداد او منتشر نشده بود اما حالا مشخص می شود او یکی از گران ترین دستیاران لیگ برتری است.پیروانی در حالی قرارداد 500 میلیونی بسته که 5 دستیار دیگر دایی قراردادی 170 میلیون تومانی بسته اند.هر چند رقم قرارداد غلامپور،محمد دایی،بهزاد غلامپور،رضا فروزانی و محمدرضا مولایی از دو مربی دیگر لیگ برتر به نام های حمید استیلی و نصرت ایراندوست بالاتر است اما این مساله در مورد افشین پیروانی جالب تر به نظر می رسد.با احتساب مبلغ قرارداد افشین پیروانی  این مربی از 6 سرمربی لیگ برتری به نام های صمد مرفاوی،علیرضا مرزبان،مجید باقری نیا،مجید جلالی،حمید استیلی و نصرت ایراندوست گرانقیمت تر است.
در ضمن با احتساب قرارداد 2.1 میلیاردی دایی ،جمع رقم قراردادهای کادر فنی پرسپولیس به سه میلیارد و چهارصد و پنجاه میلیون تومان می رسد که در نوع خود اتفاق جالبی است و می توان این نیمکت را یکی از گران ترین نیمکت های لیگ برتر دانست.
سال گذشته کریم باقری هم قراردادی سنگین تر از سایر مربیان پرسپولیس بسته بود .مبلغ قرارداد باقری با پرسپولیس 550 میلیون تومان بود آن هم نه برای تمام فصل!
  ۹  
آی اسپورت
2014-08-03 14:21:43
نظر دهید

۹ نظر
-
يكشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۲۷
چرا قرارداد های کادر فنی اس دق لال رو نزاشتین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
-
يكشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۴۵
ده میلیون هم واسه این کادر بی کفایت زیاده
حامد
يكشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۴۸
شما خبر نگاران همتوم استقلالی هستید و مشخصه فقط دارید برای پرسپولیس حاشیه درست میکنید . صبح که از خواب بیدار میشیم انواع و اقسام علیه پرسپولیس می نویسید ولی دریغ از یک بار علیه تیم محبوبتون . الان دنیای اینترنته مردم رو به مسخره نگیرید. ارزشش رو نداره به خاطر تعصب به رنگ خاصی علیه دیگران بنویسید
azna
يكشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۵۵
همشون رو هم مفت گرونن حیف این همه پول
-
يكشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۱۳
کیرم تو دهن این فوتبال که تیم حقیر و بی افتخاری مثل لنگ میتونه این همه هزینه کنه
-
يكشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۵۳
خوبه به اینم اشاره بکنید که مبلغ قرارداد قطبی تو فصلی که پرسپولیس رو قهرمان لیگ- و نه جام حذفی- کرد و فصل بعدش کمتر از پولیه که آقاعزت پنج باخت پشت سر هم از پرسپولیس میگیره.
-
يكشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۲۵
خوب دایی اینجوریه دیگه می گه می تونم می گیرم! دروغ هم نمی گم! حالا چون بقیه راستش رو نگفتن ما باید خیلی هم خوشحال باشیم که ایشون از برخی مربی های خوب دنیا هم بیشتر میگیره.
-
يكشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۰۱
لنگ خیس
-
يكشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۱۶
پول مفته کی ب کی ؟ شما 170؟! شما250؟! شما500؟! شما700؟! شما 900؟! شما 1/2 میلیارد؟! شما 1/7؟! شما چقدر میخواهی؟ 3 مییلیارد ، باشه اینم برای شما بچه ها آجیل شب عید یادتون نره کسی با ماشین ایرانی سر تمرین نیاد آبرومون میره !
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر