فهرست
سازمان نظام وظیفه: کارت معافیت دو بازیکن جعلی است/ فدراسیون باید بیشتر همکاری کند
سازمان نظام وظیفه: کارت معافیت دو بازیکن جعلی است/ فدراسیون باید بیشتر همکاری کند

سازمان نظام وظیفه: کارت معافیت دو بازیکن جعلی است/ فدراسیون باید بیشتر همکاری کند

آی اسپورت- در پی انتشار اخباری از سوی برخی از اصحاب رسانه مبنی بر «مبهم بودن وضعیت خدمتی برخی از بازیکنان فوتبال»، سازمان وظیفه عمومی ناجا طی اطلاعیه ای اعلام کرد: بررسی‌های به عمل آمده حاکی از آن است که تاکنون کارت معافیت از خدمت دو نفر از بازیکنان فوتبال به دلیل فاقد اصالت بودن مدارک تهیه شده توسط بازیکنان مذکور و ارائه آن به این سازمان، باطل شده و چنانچه در بررسی‌های تکمیلی مشخص شود که مدارک سایر بازیکنان نیز فاقد اعتبار است، قطعا با بازیکنان متخلف و سایر افراد یا سازمان‌هایی که در این زمینه دخالت داشته‌اند، وفق قوانین و مقررات برخورد می‌شود.

شایان ذکر است که کارت‌های معافیت از خدمت صادره شده برای بازیکنان مورد بحث، باطل شده و آنان به خدمت سربازی اعزام خواهند شد، همچنین تا زمان به نتیجه رسیدن بررسی های این سازمان، اعتبار کارت‌های معافیت دیگر بازیکنان مورد اشاره به قوت خود باقی است.

این اطلاعیه می‌افزاید که در سال گذشته براساس هماهنگی های صورت گرفته با فدراسیون فوتبال مقرر شد تا برای جلوگیری از به کارگیری بازیکنانی که وضعیت خدمتی آنان مشخص نشده، قبل از انعقاد قرارداد با فوتبالیست‌ها، وضعیت خدمتی آنان از سازمان وظیفه عمومی استعلام شود که در این راستا انتظار می‌رود فدراسیون مذکور برای جلوگیری از بروز هرگونه اتفاقات مشابه، تعامل بیشتری با این سازمان به عمل آورند.

  ۲  
آی اسپورت
2014-08-03 14:36:45
نظر دهید

۲ نظر
-
يكشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۴۰
بختیار رحمانی و شهاب کرمی
-
يكشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۲۶
آقایان نظام وظیفه و فدراسیون و... اگر غیرت دارید نگذارید خدمت مقدس سربازی بی ارزش شود و خون سربازان شهبد پایمال همه متخلفین را در هر مقامی را دستگیر و معرفی کنید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر