فهرست
وقتی آقای گزارشگر برای تیم ملی گریه نمی‌کند!
وقتی آقای گزارشگر برای تیم ملی گریه نمی‌کند!

وقتی آقای گزارشگر برای تیم ملی گریه نمی‌کند!

آی اسپورت - این مثل بی‌حکمت نبود که گر صبر کنی زغوره حلوا سازی... این صبر و شکیبایی هنری است که ما نداریم و خیلی ها از وجودش بی‌بهره هستند اما خوش به حال صبوران عالم هستی... چه عشقی می‌کنند وقتی با صبر و بردباری، حاصل کار را می‌بینند.

امروز که مشکلات تیم ملی را در ساده‌ترین بازی‌های مقدماتی می‌بینیم و شاهد ضعف‌های تاکتیکی تیم در دیدار با هنگ‌کنگ هستیم به یاد روزهایی می‌افتیم که تیم منظم و کم نقص فوتبال ایران با آرژانتین، پرتغال، اسپانیا، مراکش و ... چه بازی‌هایی را به نمایش می‌گذاشت.

یاد آن روزها به خیر که تیم ملی کشورمان بابت شکست یک - صفر مقابل اسپانیا مواخذه می‌شد، برای پیروزی زورکی یاران لیونل مسی به مسلخ برده و به بهانه تساوی برابر تیم رونالدو و دوستان محاکمه شد.

آن همه بی‌رحمی و شقاوت در حق تیمی که چندین سال در فوتبال آسیا آقایی کرد، نوبرانه غیر قابل باوری بود که همه با هم تجربه‌اش کردیم. باید آن روزها و لحظه‌های سخت را سپری می‌کردیم تا آرامش امروز، نصیب همه آنهایی شود که لذت فوتبال ملی را می‌برند.

حالا تیم ملی هر کاری می‌کند عالی است. از آن مجری همیشه گریان بگیرید که بابت دو گلی که به هنگ‌کنگ زدیم دست به حماسه‌سازی زد و یادش رفت در کوران جام ملت‌های آسیا چگونه به سرمربی وقت تیم ایران حمله می‌کرد تا منتقدانی که حتی بر سر قرارداد سرمربی تیم و لباس ملی‌پوشان دبه می‌کردند و حاضر بودند تیم ملی کشور مقابل حریفانش ببازد اما آنها به هدفشان برسند!

چه خوب که امروز تیم ملی حامیان سفت و سختی پیدا کرده که برای هر یک گلی که به هنگ‌کنگ می‌زنیم سر از پا نمی‌شناسند و حتی علیه سفرهای سرمربی جدید به بلژیک، فریاد وامصیبتا سر نمی‌دهند.

باید زمان می‌گذشت تا با هم به این نتیجه برسیم تیم ملی ایران، تیم همه ماست. تیم مردم ایران. این تیم ایران است. سرمربی‌اش جدید و قدیم ندارد. متشکریم از زمان که گذشت و گذشت و صبوری خیلی‌ها نتیجه داد؛ ممنونیم از گذشت زمان...

 

خبر ورزشی

۱۴ ۱  
آی اسپورت
2019-09-14 16:34:00
نظر دهید

۱ نظر
آنتی بنفش
شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸، ۱۸:۰۱
ننگ بر خبر ورزشی و خبر انلاین کی روش پرست حقیر و جیره خوار
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر