فهرست
ادامه واکنش ها به انتخاب پدیده لیگ/ شریفی: در سالن همه شوکه شدند!
ادامه واکنش ها به انتخاب پدیده لیگ/ شریفی: در سالن همه شوکه شدند!

ادامه واکنش ها به انتخاب پدیده لیگ/ شریفی: در سالن همه شوکه شدند!

آی اسپورت- از زمانی که لیست برترینهای لیگ برتر انتخاب شده است، انتقادات زیادی در ارتباط با این انتخابها صورت گرفته است که بی تردید مهمترین انتقاد به انتخاب عباس زاده به عنوان پدیده لیگ و بالاتر از مهدی شریفی بود.

مهدی شریفی که در نیم فصل گذشته لیگ برتر عملکرد فوق العاده ای داشته و  گلهای زیادی را برای تیمش به ثمر رساند، انتظار داشت بی هیچ حرف و حدیثی به عنوان پدیده لیگ برتر انتخاب شود اما در میان تعجب همگان نام عباس زاده به عنوان پدیده لیگ معرفی شد.

پس از این انتخاب و در اصفهان همگان اذعان دارند اگر رنگ پیراهن شریفی هم قرمز یا آبی بود به راحتی به عنوان پدیده لیگ برتر معرفی می شد و با توجه به کیفیتهایی که در قیاس با عباس زاده نشان داد به عنوان پدیده بی چون و چرای لیگ برتر معرفی می شد.

گفتنی است خبرنگارانی که دیروز تا امروز با شریفی برای مصاحبه تماس گرفته اند با واکنش مایوس کننده شریفی روبرو شده اند و او در گفتگوهای خودمانی با دوستانش گفته است خود حضار در سالن هم از اینکه من انتخاب نشدند شوکه شدند!

البته انتقادها تنها به انتخاب پدیده لیگ برتر نبود و انتخاب بهترین بازیکن لیگ برتر نیز با حاشیه همراه بود. بسیاری معتقدند بایستی بختیار رحمانی به عنوان بهترین بازیکن فصل انتخاب می شد.

  ۴  
آی اسپورت
2014-08-03 14:50:21
نظر دهید

۴ نظر
-
يكشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۵۵
چرا تیموریان بازیکن تیم 55555555555555555555555 باید بهترین بازیکن لیگ بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
best
يكشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۳۴
کلا فاز نویسنده چی بوده عایا؟!
امید
يكشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۵۲
بختیار رحمانی حتمن باید انتخاب میشد بعنوان مرد سال کارت معافیت
-
يكشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۱۰
انصافاً حق شریفی بود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر