فهرست
اینزاگی: میلان هنوز مبتدیانه بازی می کند
اینزاگی: میلان هنوز مبتدیانه بازی می کند

اینزاگی: میلان هنوز مبتدیانه بازی می کند

آی اسپورت- پیپو اینزاگی، سرمربی میلان، پس از شکست 2-0 تیمش مقابل لیورپول، تایید کرد که شاگردانش همچنان مبتدیانه بازی می کنند.

میلانی ها در این دیدار، به ویژه در نیمه دوم، نمایش خوبی ارائه دادند اما در نهایت دو گل جو آلن و سوسو، پیروزی شاگردان برندان راجرز را رقم زد. این شکست، روند ناکامی های روسونری در تور پیش فصل را که با دو شکست 5-1 و 3-0 مقابل منچسترسیتی و المپیاکوس، تکمیل کرد اما اینزاگی از روند پیشرفت تیمش راضی است.

او به خبرنگاران گفت:\" من از کسب این نتیجه ناراحتم. اما این چیزی بود که من انتظاراتش را داشتم. ما واکنش خوبی به دیدارهای قبلی داشتیم. من به یاد ندارم که دروازه بان مان مجبور به واکنش شده باشد؛ در حالی که دروازه بان لیورپول چند بار دروازه تیمش را نجات داد.ما باید با همین روحیه و اشتیاق به کارمان ادامه بدهیم. من تنها می توانم بگویم که ما به تلاش مان ادامه بدهیم تا وقتی در سری آ به میدان می رویم، شخصیت واقعی مان را نشان بدهیم.

ما وقتی دو گل خوردیم که صاحب توپ بودیم. اما من بودم که از بازیکنان خواستم بازی را از عقب زمین آغاز کنند. ما میلان هستیم و نمی توانیم فقط توپ را از عقب به جلو زمین شوت کنیم. شاید هنوز کمی در این کار مبتدی هستیم. اما در حالی که در بازی های قبلی مشکل داشتیم اما در این دیدار با یکی از بهترین تیم های اروپا بازی برابری ارائه دادیم.\"

     
آی اسپورت
2014-08-03 16:24:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر