فهرست
بارتومئو: ماجرای نیمار به تصویر باشگاه بارسلونا ضربه زد
بارتومئو: ماجرای نیمار به تصویر باشگاه بارسلونا ضربه زد

بارتومئو: ماجرای نیمار به تصویر باشگاه بارسلونا ضربه زد

آی اسپورت- جوزپ ماریا بارتومئو، رئیس باشگاه بارسلونا، تایید کرد که جنجال های ناشی از انتقال نیمار به نوکمپ، تصویر این باشگاه را خدشه دار کرده است اما تاکید کرد که از این موضوع درس های زیادی گرفته است.

باشگاه بارسلونا بعد از به خدمت گرفتن ستاره برزیلی، اعلام کرد که تنها 57 میلیون یورو برای خرید او پرداخته اما بعدا مشخص شد که آنها چیزی نزدیک به 40 میلیون یورو نیز به خانواده این بازیکن پرداخته اند؛ موضوعی که به استعفای ساندرو روسل منجر شد.

بارسا در داخل زمین هم فصل خوبی را پشت سر نگذاشت و در هر سه رقابتی که حضور داشت، نتوانست به قهرمانی برسد. ضمن اینکه این باشگاه را به دلیل تخلف در انتقال سه بازیکن زیر 18 سال، جریمه کرد؛ جریمه ای که در حال حاضر به حال تعلیق درآمده است.

بارتومئو تایید کرد که به تصویر این باشگاه در یک سال اخیر ضربه خورده اما معتقد است که همه این اتفاقات، تجارب خوبی بودند.

او به نشریه تایمز گفت:\" ما امسال چیزهای زیادی یاد گرفتیم. اتفاقات زیادی رخ داد که خیلی از آنها مثبت نبود. اما همه آنها تجاربی خوبی بودند زیرا به ما نشان داد که در آینده باید چکار بکنیم. ما فکر نمی کنیم که در زمین بازی، از سایر تیم ها عقب افتاده ایم. هر تیمی می تواند یک فصل بدون جام داشته باشد. فوتبال همین است.

شاید احساس کنیم که در خارج از زمین، تصویر باشگاه کمی مخدوش شده است؛ به دلیل ماجرای به خدمت گرفتن بازیکنان جوان و همین طور ماجرای نیمار. تصویر ما به این دلایل ضربه خورد. اما وقتی اوضاع آنطور که باید خوب نیست، باید از این اتفاقات درس گرفت.
بارسا یک باشگاه عادی نیست. می توانید از همه اعضای ما سوال کنید. تقریبا 160 هزار عضو داریم. از آنها بپرسید \"فراتر از یک باشگاه\" یعنی چه. همه آنها یک چیز متفاوت می گوید.

بعضی ها فکر می کنند در ماجرای نیمار ما به اندازه کافی شفاف عمل نکردیم. اما به دلیل خواسته اعضا، ما مبلغ انتقال را فاش کردیم. ما کاملا شفاف بودیم. هیچ باشگاهی در دنیا چنین کاری نمی کند.\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-03 16:38:21
نظر دهید
۱ نظر
-
يكشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۴۶
ولی فصل گذشته این تربه رو به شما نداد که به مداغع نیاز دارید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر