فهرست
لواندوفسکی: جا افتادن در بایرن، راحت تر از دورتموند بود
لواندوفسکی: جا افتادن در بایرن، راحت تر از دورتموند بود

لواندوفسکی: جا افتادن در بایرن، راحت تر از دورتموند بود

آی اسپورت- روبرت لواندوفسکی، مهاجم جدید بایرن مونیخ، که در این تابستان از بوروسیا دورتموند به این باشگاه پیوست، تایید کرد که خیلی زود در تیم جدیدش جا افتاده است.

این ستاره لهستانی بعد از 4 فصل درخشانی در دورتموند، در این تابستان با انتقالی آزاد راهی آلیانس آره نا شد اما به نظر می رسد که مشکلی با جا افتادن در تیم جدیدش نداشت.

او به خبرنگاران گفت:\" من در یک تیم جدید هستم اما چند بازیکن را از قبل می شناختم. شرایط در اینجا، با دو- سه ماه ابتدایی بازی در دورتموند متفاوت است.\"

بایرن 10 روز دیگر در سوپرجام آلمان مقابل بوروسیا دورتموند قرار می گیرد، دیداری که لواندوفسکی آن را دیداری ویژه می داند:\" من به عنوان بایرن به میدان می روم و به دنبال پیروزی هستم. با این وجود، احساس متفاوتی با سایر بازی ها دارم زیرا این بار در دورتموند، مهمان هستم.\"

لواندوفسکی همچنین در مورد سبک بازی بایرن و پست بازی اش، گفت:\" واضح است که دوست دارم همیشه بازی کنم. من با سرمربی صحبت خواهم کرد و اینکه چطور می توانم بهتر بازی کنم یا اگر چگونه بازی کنم، بهتر است. اما در نهایت من مهاجم هستم و مهم است که گل بزنم. البته من از دست مهاجمانی نیستم که فقط در محوطه جریمه می ایستند و منتظر توپ هستند.\"

     
آی اسپورت
2014-08-03 17:23:46
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر