فهرست
کوکه: پاسخ منفی دادن به بارسا کار آسانی نبود
کوکه: پاسخ منفی دادن به بارسا کار آسانی نبود

کوکه: پاسخ منفی دادن به بارسا کار آسانی نبود

آی اسپورت- کوکه، ستاره اتلتیکو مادرید، اعلام کرد که نمی توانست دوری از ویسنته کالدرون را تحمل کند و به همین دلیل، پیشنهاد بارسا را رد کرده است.

این ستاره  جوان بعد از فصل درخشانی که با اتلتیکو داشت، مورد توجه باشگاه کاتالانی قرار گرفت اما ترجیح داد در ویسنته کالدرون بماند. او به آ.اس گفت:\" حقیقت این است که بخشی از وجودم می گفت که دادن پاسخ منفی به بارسا دشوار است اما من می خواستم سال ها در اتلتیکو بمانم. اکنون زمان جدایی نبود. اینجا خانه من است؛ جایی که احساس می کنم می خواهم باشم و باشگاه هم نیازی به فروش من ندارد. چطور می توانم اتلتیکو را در بهترین زمانش ترک کنم.

پاسخ منفی دادن به بارسا کار آسانی نیست و از ابراز علاقه آنها خوشحالم. این به معنای آن است که تلاش هایم جواب داد. اما می خواستم در خانه ام بمانم. من تنها یکی از بازیکنان اتلتیکو هست؛ بازیکنی که هر کاری برای این تیم و باشگاه انجام می دهد؛ هرکاری که سیمئونه بخواهد. من ستاره تیم یا نماد آن نیستم. مهمترین مسئله برای من این است که اتلتیکو را به تیم بهتری تبدیل کنم.

خریدهای جدید ما بازیکنان فوق العاده ای هستند. همه آنها مهم هستند و معتقدم آنها می توانند کارهای زیادی برای تیم انجام بدهند. آنها امیدوارند که بتوانند به تیم کمک کنند؛ چیزی که سیمئونه امیدوار است اتفاق بیفتد.\"

     
آی اسپورت
2014-08-03 17:59:34
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر