فهرست
وردربرمن 3 -0 چلسی؛ تحقیر آبی ها در روز بازگشت دروگبا
وردربرمن 3 -0 چلسی؛ تحقیر آبی ها در روز بازگشت دروگبا

وردربرمن 3 -0 چلسی؛ تحقیر آبی ها در روز بازگشت دروگبا

آی اسپورت - دو تیم وردربرمن و چلسی در ورزشگاه اختصاصی تیم وردربرمن و در حضور بیش از 30 هزار تماشاگر در یک بازی دوستانه به دیدار هم رفتند که در پایان تیم آلمانی موفق شد تا حریف سرشناس خود را با 3 گل شکست دهد.

شاگردان مورینیو در روزی که دروگبا پس از 2 فصل دوری بار دیگر به ترکیب آبی ها بازگشته بود در مقابل وردربرمن شکست سنگینی را متحمل شدند.

سه گل سبزپوشان آلمانی را الیا،کروس و ابرنیاک به ثمر رساندند. چلسی بازی بسیار ضعیفی از خود ارائه داد و مورینیو بدون شک انتظار دیدن چنین نمایش دور از انتظاری از شاگردانش را نداشت.

در این بازی تیبو کورتوا پس از سه فصل حضور قرضی در اتلتیکو برای اولین بار در یک بازی رسمی درون دروازه چلسی ایستاد اما این حضور برای این بازیکن و تیمش خوش یمن نبود و در همان نیمه اول دو گل از وردربرمن دریافت داشت.

ابتدا این الیا بود که در دقیقه 18 بازی از روی نقطه پنالتی کورتوا را مغلوب کرد و 8 دقیقه به پایان نیمه اول ابرنیاک گل دوم را نیز وارد دروازه چلسی و دروازه بان بلژیکی کرد.

در نیمه دوم پتر چک جایگزین کورتوا شد و دروگبا نیز به بازی آمد.شاگردان مورینیو در نیمه دوم تلاش زیادی برای جبران نتیجه به خرج دادند ولی هیچ ایده روشنی برای رسیدن به دروازه وردربرمن در این تیم مشاهده نمی شد.

سرانجام گل دقیقه 89 کروس که از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید؛ پیروزی تیم آلمانی و تحقیر چلسی را تثبیت کرد.


  ۳  
آی اسپورت
2014-08-03 22:58:40
نظر دهید

۳ نظر
امین چلسی !
يكشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۵۴
تحقیر ؟ از کی تا حالا 3 گل شده تحقیر‌؟
-
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳، ۰۱:۱۸
منچستریونایتد 3-1 رئال؛ فینال تمام انگلیسی گینس کاپ خیلی اصرار داری بگی چلسی تحقیر شد.اونوقت رئال قهرمان اروپا که 3 تا میخوره تیترت میشه این.بدبخت عقده ای چندش.اییییی
مجی
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳، ۰۶:۰۳
سه گل در مقابل وردبرمن میشه تحقیر.اگه در مقابل یه تیم بزرگ بود تحقیر حساب نمیشد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر