فهرست
گواردیولا:شکست 4-0 از رئال، بدترین روز مربیگری من بود
گواردیولا:شکست 4-0 از رئال، بدترین روز مربیگری من بود

گواردیولا:شکست 4-0 از رئال، بدترین روز مربیگری من بود

آی اسپورت - به همت مارتی پرئارنائو روزنامه نگار معروف موندودپورتیوو تا چند روز آینده دومین کتاب در مورد پپ گواردیولا منتشر خواهد شد. در این کتاب که عنوانش \" Herr pep\" نام دارد؛ گواردیولا در مورد دوران حضورش در بارسلونا و نیز بایرن سخن گفته است.

در این کتاب وی در مورد شایعه درخواستش از مدیران بارسا برای ایجاد انقلاب در بارسا گفته است : \" این مساله حقیقت ندارد. من هرگز تقاضای تغییر و تحول اساسی در بارسلونا را نداده بودم که کسی بخواهد با آن مخالفت کند.

هرگز چنین قصدی هم نداشتم و این دلیل ترک کردن بارسا نبود. من کاملا از مربیگری در بارسلونا خسته شده بودم و به همین دلیل از این تیم کنار رفتم.

در اکتبر 2011 این مساله را با رئیس وقت بارسا در میان گذاشته بودم و پس از آن نیز هرگز از عملی کردن تصمیم پشیمان نشدم.وقتی من از ابتدا گفته بودم که این آخرین فصل حضور من در بارسلونا است؛ دیگر درخواست انقلاب در باشگاه چه معنایی می توانست داشته باشد؟ \"

گواردیولا در ضمن اعتراف کرد که در بارسلونای آن دوران باندبازی وجود داشت : \" در بارسا دو باند قدرت وجود داشت. اگر می خواستم در آنجا بمانم باید به یکی از آنها گرایش پیدا می کردم\"

وی همچنین در مورد بدترین روز مربیگریش نیز گفته است : \" بازی برگشت لیگ قهرمانان در مونیخ که 4-0 از رئال شکست خوردیم، بدترین روز مربیگری من تا به امروز بوده است \"

     
آی اسپورت
2014-08-04 01:05:51
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر