فهرست
مورینیو: دیدار مقابل وردربرمن مثل سیرک بود
مورینیو: دیدار مقابل وردربرمن مثل سیرک بود

مورینیو: دیدار مقابل وردربرمن مثل سیرک بود

آی اسپورت- ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی، با انتقاد از عملکرد داور دیدار دوستانه تیمش مقابل وردربرمن، این بازی را به یک \"سیرک\" تشبیه کرد.

آبی ها در حالی مقابل حریف آلمانی شان با سه گل مغلوب شدند که دو گل حریف از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید. پنالتی اول به دلیل خطای هند جان تری اعلام و پنالتی دوم هم به دلیل خطای ناتان ایک روی نیلز پترسن گرفته شد.

مورینیو اعلام کرد که این دیدار هیچ چیزی برای یاد گرفتن نداشت و هارم اسمرس، داور بازی، را به جلب توجه کردن برای هواداران حریف، متهم کرد.

او به خبرنگاران گفت:\" من از این دیدار چیزی یاد نگرفتم. انتظارات ما برآورده نشد . وقتی ما تصمیم گرفتیم که این دیدار را در برمن انجام بدهیم، به یک دیدار دشوار فکر می کردیم. ما انتظار یک دیدار سریع و مبارزه جویانه را داشتیم اما داور فکر می کرد که این یک سیرک برای هواداران برمن است؛ برای اینکه آنها سرگرم شوند. او بازی را کشت.

برای ما، این دیدار می توانست عالی باشد. من تیم برمن را دوست دارم. آنها سریع و پرفشار بازی می کنند و با بازیکنان زیادی به دفاع می پردازند. برمن حریفی عالی برای بازی کردن بود اما ما نتوانستیم بازی خودمان را ارائه بدهیم.\"

     
آی اسپورت
2014-08-04 09:42:45
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر