فهرست
ونگر: از خبر پیوستن لمپارد به سیتی خیلی تعجب کردم
ونگر: از خبر پیوستن لمپارد به سیتی خیلی تعجب کردم

ونگر: از خبر پیوستن لمپارد به سیتی خیلی تعجب کردم

آی اسپورت- آرسن ونگر، سرمربی آرسنال، معتقد است تصمیم منچسترسیتی برای به خدمت گرفتن فرانک لمپارد به طور قرضی، با قانون فرپلی مالی در تناقض است.

سیتی می توانست تنها 21 بازیکن را در فهرست لیگ قهرمانان اروپا قرار بدهد. آنها همچنین به دلیل نقض قانون فرپلی مالی، از سوی یوفا جریمه شده بودند. در چنین شرایطی، آنها اعلام کردند که فرانک لمپارد، ستاره سابق چلسی، را تا ماه ژانویه، به طور قرضی از باشگاه آمریکایی نیویورک سیتی به خدمت خواهند گرفت.

این باشگاه همچنین دیگر ستاره جدیدش، داوید ویا، را به باشگاه ملبورن سیتی در لیگ استرالیا، قرض خواهد داد. دو باشگاه نیویورک سیتی و ملبورن سیتی، با مالکان منچسترسیتی تعلق دارد و تعاملات این باشگاه ها باعث نگرانی سرمربی فرانسوی شده است.

او به خبرنگاران گفت:\" از شنیدن این خبر متعجب شدم. بعد از صحبت هایی که شنیده بودیم، این اتفاق بسیار متعجب کننده بود. به نظر می رسد همه این باشگاه های \"سیتی\" وظیفه تغذیه باشگاه اصلی یعنی منچسترسیتی را برعهده دارند. من شنیده ام که آنها می خواهند 5 باشگاه در سراسر دنیا را بخرند. من از قوانین به طور دقیق آگاهی ندارم اما آنها حق مالکیت یک باشگاه را به قیمت 100 میلیون دلار خریدند تا فصل بعد در لیگ آمریکا بازی کنند.

در حال حاضر، بازیکنانی که به خدمت گرفتند، نمی توانند تا سال آینده بازی کنند و به همین دلیل، آنها به باشگاه های دیگر شان قرض می دهند. آیا این با فرپلی همخوان است؟ من نمی دانم. ما از اینکه تنها برای یک باشگاه هزینه می کنیم، خوشحالیم. بودجه اضافه نداریم که بخواهیم صرف باشگاه های دیگر کنیم.\"

     
آی اسپورت
2014-08-04 09:46:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر