فهرست
الکسیس سانچس: هنوز 100 درصد آماده نیستم
الکسیس سانچس: هنوز 100 درصد آماده نیستم

الکسیس سانچس: هنوز 100 درصد آماده نیستم

آی اسپورت- الکسیس سانچس، خرید جدید آرسنال، بعد از اینکه در دیدار شب گذشته مقابل موناکو، برای اولین بار در ترکیب اصلی توپچی ها قرار گرفت، قصد دارد هرچه زودتر به آمادگی کامل دست پیدا کند.

این ملی پوش شیلیایی در شکست 1-0 آرسنال مقابل حریف فرانسوی، 74 دقیقه بازی کرد. او در پیروزی 5-1 تیمش مقابل بنفیکا، به عنوان بازیکن جانشین به میدان رفته بود. الکسیس که در همین تابستان از بارسا به آرسنال پیوست، می خواهد هرچه زودتر در تیم جدیدش جا بیفتد و انجام این دو بازی را برای خود بسیار مفید دانست.

او به خبرنگاران گفت:\" باید قدم به قدم پیش رفت. من تنها دو بار با تیم تمرین کردم. امروز 70 دقیقه بازی کردم و فکر می کنم به آن نیاز  داشتم. باید همچنان به سختی تمرین کنم و به تلاش کردن ادامه بدهم. من این سبک بازی را دوست دارم. برای من، آنچه مهم است، این است که در هر دیدار تلاش کنم، هرچقدر می توانم گل بزنم و در جام های مختلف به قهرمانی برسم.  آنچه اکنون مهم است، این است که بازی کنم و آمادگی ام را به دست بیاورم. باید 100 درصد آماده شوم.\"

سانچس همچنین از هواداران آرسنال به دلیل استقبال پرشورشان تشکر کرد و گفت:\" البته که این استقبال را دوست داشتم. از همه آنها عمیقا تشکر می کنم. بسیار خوشحالم و امیدوارم من هم آنها را خوشحال کنم.\"

     
آی اسپورت
2014-08-04 10:13:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر