فهرست
سیدصالحی: جلالی نظرش را گفته، رضایتش را جلب می کنم/ به آقای گلی فکر  می کنم/ هماهنگ شویم، نتایج خوبی کسب می کنیم
سیدصالحی: جلالی نظرش را گفته، رضایتش را جلب می کنم/ به آقای گلی فکر می کنم/ هماهنگ شویم، نتایج خوبی کسب می کنیم

سیدصالحی: جلالی نظرش را گفته، رضایتش را جلب می کنم/ به آقای گلی فکر می کنم/ هماهنگ شویم، نتایج خوبی کسب می کنیم

آی اسپورت- تیم فوتبال سایپا در هفته نخست لیگ برتر فوتبال نتیجه ای بهتر از تساوی بدون گل مقابل نفت مسجدسلیمان به دست نیاورد. پس از این مسابقه خیلی ها به عملکرد تیم سایپا انتقاد کردند و ححتی مجید جلالی نیز در پایان بازی گفته بود سیدصالحی و میداودی خوب بازی نکردند. سیدمهدی سیدصالحی در گفت و گو با آی اسپورت درباره آن مسابقه اظهار داشت: هنوز زمان زیادی از شروع لیگ برتر نگذشته و تیم ها شرایط ایده آلی ندارند. قطعا نیاز به زمان داریم تا بتوانیم هماهنگی کامل را به دست آوریم و با قدرت مقابل حریفان ظاهر شویم.
وی درباره صحبت های جلالی درباره خودش تاکید کرد: نظر سرمربی تیم این بوده که خوب کار نکرده ام اما به حق فاطمه زهرا تلاش خواهم کرد که بتوانم در بازی های آینده بهترین عملکرد را داشته و جلالی را راضی نگه دارم. امسال به امیدخدا می خواهم برای آقای گلی هم تلاش کنم و امیدوارم به این مهم دست پیدا کنم.
مهاجم سایپا همچنین گفت: تیم‌ها با یارگیری خوبی که داشته‌اند برای درخشش و نتیجه‌گیری در لیگ آماده هستند و این نوید لیگ منسجم و زیبا را می‌دهد که البته تیم ما هم با مربی خوب و بازیکنانی که گرفته سعی در گرفتن نتایج خوب و قابل توجه دارد. امسال انگیزه‌های زیادی برای بازی در سایپا دارم و امیدوارم که بتوانم به این تیم کمک کنم تا بتوانیم نتایج خوبی در لیگ بگیریم.
سیدصالحی درباره دیدار با پیکان افزود: من قبلا در پیکان بازی کرده ام اما این تیم امسال برخی بازیکنان خوب را به خدمت گرفته و مربی بزرگی هم بالای سر این تیم است. قطعا کار سختی دربازی این هفته داریم اما برای پیروزی تلاش می کنیم و هرچه خدا بخواهد همان می شود.

     
آی اسپورت
2014-08-04 12:09:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر