فهرست
لواندوفسکی: خوشحالم دوباره در کنار گوتزه بازی خواهم کرد
لواندوفسکی: خوشحالم دوباره در کنار گوتزه بازی خواهم کرد

لواندوفسکی: خوشحالم دوباره در کنار گوتزه بازی خواهم کرد

آی اسپورت- روبرت لواندوفسکی، مهاجم جدید بایرن مونیخ، به رقبای تیمش هشدار داد که او و ماریو گوتزه آماده اند تا زوج خطرناک شان در دورتموند را بار دیگر در آلیانس آره نا شکل بدهند و بایرن را در فصل پیش رو در جام های مختلف به قهرمانی برسانند.

لواندوفسکی و گوتزه بین سال های 2010 تا 2013 در دورتموند در کنار هم بازی کردند و با این تیم دو بار در بوندس لیگا به قهرمانی رسیدند و تا فینال جام باشگاههای اروپا نیز پیش رفتند.

گوتزه تابستان سال قبل و لواندوفسکی در این تابستان به بایرن پیوستند و اکنون لواندوفسکی منتظر است تا در فصل جدید، بار دیگر در کنار این ملی پوش آلمان، یک زوج خطرناک را تشکیل بدهد.

او به نشریه بیلد گفت:\" برای من و گوتزه بسیار خوب است که بار دیگر در کنار هم بازی می کنیم. گل او در فینال جام جهانی بهترین اتفاقی بود که می توانست برای او رخ بدهد. اما فارغ از اینکه چه کسی هستید و چه کارهایی انجام داده اید، باید به تلاش کردن ادامه بدهید و بهترین عملکرد را داشته باشید.

این فوق العاده است که این شانس را پیدا کنید که در کنار یک قهرمان جهان مانند ماریو بازی کنید. البته 6 قهرمان جهان در بایرن حضور دارند.  اما من این شانس را داشتم که قبلا در دورتموند در کنار بالوتلی بازی کردم. ما به خوبی با هم هماهنگ شده بودیم و به خوبی یکدیگر را در زمین پیدا می کنیم.\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-04 12:10:30
نظر دهید

۱ نظر
عباس
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۱۲
اینکه آقا گفته ماریو دلیل نمیشه همینطوری ترجمه کنید! هر ماریویی ککه ماربو بالوتلی نیست! دقت هم چیز خوبیه! منظورش ماریو گوتزه بوده!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر