فهرست
خسرو حیدری: از بوندس لیگای 2 پیشنهاد رسمی داشتم/ کاپیتانی مهم نیست
خسرو حیدری: از بوندس لیگای 2 پیشنهاد رسمی داشتم/ کاپیتانی مهم نیست

خسرو حیدری: از بوندس لیگای 2 پیشنهاد رسمی داشتم/ کاپیتانی مهم نیست

آی اسپورت – ستاره شماره 2 تیم فوتبال استقلال، قصد دارد تا پایان لیگ چهاردهم در این تیم ماندگار شود. به گزارش آی اسپورت و به نقل از وبسایت رسمی استقلال، خسرو در مورد پیشنهادی خارجی اش می گوید: « به من دو هفته پیش به طور رسمی از بوندس لیگای دو پیشنهاد شد اما چون دوست دارم امسال یک بار دیگر جام قهرمانی را با استقلال بالای سر ببرم به این پیشنهاد جواب منفی دادم و یک بار دیگر با کمال افتخار در خدمت این باشگاه و هواداران دوست داشتنی آن خواهم بود.

او که با سانترهایش نقش بسیار پررنگی در پیروزی هفته اول استقلال داشت، بازی را اینگونه ارزیابی می کند:« بازی خوبی با راه آهن داشتیم اما گل زود هنگامی که خوردیم غافلگیرمان کرد، راه آهن تیم جوان و دونده ای بود که ما را به سختی انداخت.  مطمئن باشید با گذشت زمان ما به مراتب تیم بهتری می شویم. در این دیدار با تعویض های آقای قلعه نویی توانستیم بر بازی مسلط شویم و علاوه بر دو گل، دو موقعیت صد در صد داشتیم و دو ضربه هم به تیرک دروازه زدیم و در نهایت بازی باخته را با برد عوض کردیم.

او همچنین به موضوع کاپیتانی آبی ها نیز واکنش نشان داد:« بحث کاپیتانی مهم نیست. مهم موفقییت استقلال است. برای هیچ بازیکنی در استقلال فرقی ندارد که چه کسی بازوبند را می بندد. بحث کاپیتانی در اختیار سرمربی است و او انتخاب می کند. بدون شک تمام هدف بازیکنان پیروزی استقلال است».

  ۳  
آی اسپورت
2014-08-04 12:23:36
نظر دهید

۳ نظر
مشروح
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۰۶
کسی که بازی بکش زیرش رو به بوندس لیگای 2 ترجیح می ده یک بازیکن آماتوره
کیان
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۰۳
مشروح میگم از این بازیکنای آماتور لنگ شما چرا نداره داداش؟
-
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۱۹
حالا خوبه توروبوندس لیگا 2خواسته سرمربی تون که لیگ یمن هم نمیخات
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر