فهرست
امید ابراهیمی: به استقلال آمدم تا به تیم ملی برگردم/ امیر به قهرمانی فکر می کند
امید ابراهیمی: به استقلال آمدم تا به تیم ملی برگردم/ امیر به قهرمانی فکر می کند

امید ابراهیمی: به استقلال آمدم تا به تیم ملی برگردم/ امیر به قهرمانی فکر می کند

آی اسپورت - هافبک تازه وارد تیم فوتبال استقلال، به سرنوشت این فصل تیمش امید زیادی دارد. به گزارش آی اسپورت و به نقل از وبسایت رسمی استقلال، ابراهیمی که شماره 6 آبی ها را بر تن می کند، در گفتگوی تازه اش از بیمه کردن خط هافبک استقلال و انگیزه قهرمانی حرف زده تا تلاش برای بازگشت به تیم ملی فوتبال.

 

مهم، 3 امتیاز است

« با نفراتی که در این فصل برای استقلال جذب شده اند، تیم بسیار خوبی شده ایم. همه بازیکنان این تیم و کادرفنی به دنبال قهرمانی هستند و دیدید در بازی نخست عملکرد خوبی داشتیم و در نهایت به سه امتیاز رسیدیم. اصلی ترین مسئله هم کسب همین سه امتیازهاست. امیدوارم در هفته های بعدی نتایج بهتری به اضافه سه امتیاز دیدارها کسب کنیم تا هواداران خوشحال شوند».

احساس درد می کنم

« من کمی از کشاله احساس درد می کنم که پزشک تیم به من گفت که مشکل خاصی وجود ندارد و با چند روز استراحت می توانم بازی کنم چراکه این کشیدگی خیلی خفیف است. من خیلی دوست دارم به بازی بعدی استقلال برسم و اگر پزشک تیم مجوز صادر کند، می توانم روز جمعه بدون هیچ مشکلی برای تیمم بازی کنم».

خط هافبک را بیمه می کنیم

«ما نه تنها در میانه های میدان، بلکه در همه جای زمین بازیکنان خوبی داریم. بازیکنانی مثل آندو، حیدری، کرار، کریمیان و خیلی های دیگر آنقدر بازیکنان بزرگی هستند که در هر تیمی می توانند بسیار تاثیر گذار عمل کنند. مطمئن باشید من و تیموریان به همراه سایر بازیکنان تلاشمان روی این است که خط هافبک استقلال را به نوعی بیمه کنیم.»

انگیزه قهرمانی داریم

ما می توانیم در این فصل یکی از بهترین های لیگ برتر باشیم. کادرفنی خیلی با انگیزه به قهرمانی فکر می کند و با تجربه ای که آقای قلعه نویی به همراه دیگر بزرگان کادرفنی دارند، ما توانایی قهرمانی را داریم. ما دو مصدوم بزرگ داریم که اگر آنها اضافه شوند، خیلی موفق تر هم می توانیم عمل کنیم. هدف اصلی ما قهرمانی برای شاد کردن دل هواداران است و و دوم تشکیل تیمی که یکی از بهترین تیم های چند ساله اخیر استقلال باشد. این تیم توانایی تبدیل شدن به یکی از بهترین تیم های چند سال اخیر فوتبال ایران را دارد.

بازگشت و پیشرفت

به شخصه از حضور در استقلال دو انگیزه داشتم. یکی بازگشت به تیم ملی و دیگر پیشرفت در فوتبالم. من آمده ام که به این دو هدف برسم و مطمئنم با برآورده کردن خواسته های قلعه نویی در زمین مسابقه می توانم به آنها برسم.

 

     
آی اسپورت
2014-08-04 12:37:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر