فهرست
نصری: شاید از بازی های ملی خداحافظی کنم
نصری: شاید از بازی های ملی خداحافظی کنم

نصری: شاید از بازی های ملی خداحافظی کنم

آی اسپورت- سمیر نصری، هافبک منچسترسیتی، اعلام کرد که در مورد آینده اش در تیم ملی فرانسه تصمیم گیری کرده و ممکن است از بازی های ملی خداحافظی کند.

او که در فهرست نهایی فرانسه برای جام جهانی 2014 حضور نداشت، بعید است برای رقابت های آینده هم توسط دیدیه دشان به اردوی خروس ها دعوت شود.

نصری به خبرنگاران گفت:\" من تصمیمم را گرفتم. مدتی است که این کار را کرده ام اما وقتی اعلام می کنم که زمان مناسب فرا برسد. این چیزی نیست که بخواهید آن را از طریق توئیتر اعلام کنید.

من هیچ افتخاری با تیم ملی فرانسه به دست نیاوردم؛ به همین دلیل، گرفتن این تصمیم راحت بود. وقتی برای یک باشگاه بزرگ بازی می کنید و بازی های زیادی انجام می دهید، رسیدن به چنین تصمیمی آسان است.

بله، شاید سیتی از تصمیم من سود ببرد. شاید در زمان برگزاری بازی های ملی، بتوانم بمانم و بیشتر تمرین کنم. بازیکنانی که در جام جهانی حضور داشتند و در طول فصل هم با تیم های شان بازی های زیادی انجام دادند، خسته هستند و احتمال مصدومیت شان بالاست. بنابراین، فکر می کنم من سرحال تر خواهم بود.\"

نصری همچنین در مورد خط خوردن از فهرست تیم ملی فرانسه برای جام جهانی صحبت کرد و گفت:\" شخصا این اتفاق خیلی من را ناراحت نکرد اما خانواده ام خیلی ناراحت شدند. آنها در فرانسه زندگی می کنند و خواندن چیزهایی که روزنامه ها می نویسند، آنها را اذیت کرد. به والدینم خیلی سخت گذشت. می خواهم آنها را خوشحال کنم اما تیم ملی باعث خوشحالی من نشده است.\"

     
آی اسپورت
2014-08-04 12:42:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر