فهرست
سوال روز:دایی مستحق محرومیت است؟
سوال روز:دایی مستحق محرومیت است؟

سوال روز:دایی مستحق محرومیت است؟

آی اسپورت-خبرها حول محور محرومیت احتمالی علی دایی می چرخد.اینکه او بر خلاف آیین نامه جدید انضباطی علیه داوری مصاحبه و اعتراض کرده است.مرور حرفهای دایی در کنفرانس خبری بعد از بازی با نفت تهران ولی رنگ و بوی اعتراض منجر به محرومیت ندارد.نصیرزاده که قبلا گفته بود در جام جهانی کسی علیه داوری حرف نزد بعد از کدها و نشانی های دایی درباره اعتراضات، حرفش را تغییر داد و گفت « مثلاً آقای دایی می‌تواند اظهارنظر کند که داور می‌توانست یک پنالتی برای ما بگیرد یا مثل ادبیات کی‌روش در جام جهانی بگوید داور می‌توانست به بازیکن ما کارت قرمز نشان ندهد. اینگونه اظهارنظرها اشکالی ندارد اما اینکه دایی مقررات را دیکتاتورمآبانه قلمداد کند درست نیست » دایی هم تنها در مورد وقت های اضافه قضاوت را به مردم و رسانه ها سپرده و حتی برای داور بازی آرزوی موفقیت کرده و بر رعایت قانون تاکید کرده است. انتقادات دایی درباره قوانین و آیین نامه انضباطی بود نه در مورد داور بازی.
او گفته بود«همان‌طور که ابلاغیه دادند نمی‌توانیم در مورد داوری صحبت کنیم اما دیدید که داوران چگونه در جام جهانی قضاوت کردند اما اینجا قوانینی وضع شده که همه می‌دانند. دیدید که در بازی ایران و آرژانتین بازیکنان و مسئولان ماچقدر به داوری اعتراض کردند. آقایان این همه به داور ایران و آرژانتین اعتراض کردید، اگر شما اعتراض نمی‌کردید می‌توانستید این توقع را داشته باشید که ما هم اعتراض نکنیم اما من قضاوت را به مردم می‌سپارم و خبرنگاران خودشان بگویند این بازی چقدر وقت اضافه داشت؟ برای صالحی آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم بیشتر به داوری ما کمک کند.
 
دایی در مورد آنکه چرا در مورد داوری حرف نمی‌زند و ممکن است این یک امتیازها در آخر فصل به ضرر تیمش شود، گفت: مطمئنا باید حواسم به تیمم باشد اما مسابقه‌ای که در اهواز به فولاد باختیم و در همان بازی افشین راحت با دست توپ را لمس کرد. باید کلاس‌های آموزشی قوی با مدرسان بزرگ برگزار کنیم و با این کلاس ها می‌توانیم سطح داوری‌مان را بالا ببریم. اینکه بگوییم نباید در مورد داوری حرف نزنید مگر دیکتاتوری است؟ با صحبت کردن و نکردن چیزی حل نمی‌شود. ما هم به قانون احترام می‌گذاریم اما اول آقایان خودشان به قانون احترام بگذارند و بعد از دایی بخواهند به قانون احترام بگذارند.»
  ۳  
آی اسپورت
2014-08-04 12:46:50
نظر دهید

۳ نظر
هادی
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۲۲
نخیر مستحق محرومیت نیست. بهترین و پرافتخارترین فوتبالیست تاریخ ما مستحق بهترین هاست.
افشین
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۴۴
اون نصیرزاده که به دنبال مطرح کردن خودشه مستحق محرومیته نه علی آقای دایی
میرزا
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۴۸
دیدید که محروم هم نشد....لابی رو فقط خدا میتونه محروم کنه...زور بنده خدا بهش نمیرسه...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر