فهرست
یک بام و دوهوای کفاشیان/شیرازی ، دوانی نیست!
یک بام و دوهوای کفاشیان/شیرازی ، دوانی نیست!

یک بام و دوهوای کفاشیان/شیرازی ، دوانی نیست!

آی اسپورت-مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران از عزل شیرازی رییس هیات فوتبال و سرپرستی میرزاآقابیگ خبر داده بود.کفاشیان اما گفته است مدیرکل نمی تواند چنین تصمیمی بگیرد و عزل رییس هیات فقط در اختیار مجمع است.
جالب است بدانید هیات های فوتبال کشور دو اساسنامه دارند. یکی می گوید عزل رییس هیات با مجمع است و دیگری است که امضای کفاشیان را هم ذیل آن دارد می گوید با توافق رییس فدراسیون و مدیرکل ورزش استان می شود رییس را عزل کرد و در صورت عدم توافق ، حکمیت با معاون ورزشی وزارت ورزش است. کفاشیان در اقدامی جالب اساسنامه اول را به هیات های استانی داده تا استقلال فدراسیون و مجمع را ثابت کند و اساسنامه دوم را برای وزارت ورزش فرستاده تا دل آنها را به دست آورد.
در ماجرای کشدار انتخابات هیات فوتبال بوشهر، مدیرکل ورزش بوشهر دوانی رییس هیات را عزل و صالح احمدی معاون خود را به عنوان سرپرست معرفی کرد و انتخابات هم با حضور صالح احمدی برگزار شد! آنجا اساسنامه دوم ملاک عمل قرار گرفت و و در روز برگزاری مجمع کفاشیان در جمع اعضای مجمع و خبرنگاران در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا ابلاغ صالح احمدی معاون اداره کل ورزش به عنوان سرپرست هیات فوتبال توسط شما زده شد؟ بیان کرد: حکم ایشان را من صادر نکردم، بلکه پس از جلسه حکمیت که در وزارت ورزش برگزار شد، از سوی معاون وزارتخانه به اداره کل استان تفویض اختیار شد که سرپرست برای هیات فوتبال تعیین کند!
وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه انتخاب سرپرست هیات فوتبال توسط وزارت ورزش مغایر با استقلال فدراسیون نیست؟ بیان کرد: دوره 4 ساله دوانی خاتمه یافت و 6 ماه هم صبر کردیم، ولی طبق اساسنامه ما، پای حکمیت وزارت ورزش در این ماجرا باز شد و گفتند دوانی نمی تواند نامزد شود. ما هم پذیرفتیم، چون طبق قانون آنها مسئول تایید صلاحیت هستند و ممکن است روزی درباره من هم این تصمیم گیری شود.
حالا مشخص نیست چرا اساسنامه درباره دوانی و شیرازی در بوشهر و تهران به دو گونه متفاوت حکم می کند!
     
آی اسپورت
2014-08-04 13:06:27
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر