فهرست
فن خال: بعد از تور آمریکا، بازیکنانی که باید جدا شوند را اعلام می کنم
فن خال: بعد از تور آمریکا، بازیکنانی که باید جدا شوند را اعلام می کنم

فن خال: بعد از تور آمریکا، بازیکنانی که باید جدا شوند را اعلام می کنم

آی اسپورت- لوئی فن خال، سرمربی منچستریونایتد، اعلام کرد که در پایان تور آمریکا، تصمیم نهایی اش را در مورد بازیکنان فعلی تیمش خواهد گرفت.

سرمربی جدید شیاطین سرخ 26 بازیکن را با خود به تور آمریکا برد و در هر 4 دیدارشان مقابل لس آنجلس گلکسی، رم، اینتر و رئال مادرید به پیروزی رسیدند. فن خال تاکید کرد که به دقت همه بازیکنان را زیر نظر دارد تا در مورد بازیکنانی که باید بمانند و بازیکنانی که باید بروند، تصمیم گیری کنند. از مروان فلینی، خاویر ارناندس، شینجی کاگاوا و ویلفرد زاها به عنوان بازیکنانی که احتمالا شیاطین سرخ را ترک خواهند کرد، یاد می شود.

او به خبرنگاران گفت:\" من به زودی تصمیم گیری خواهم کرد. بعد از تور، این تصمیم را خواهم گرفت زیرا می خواهم به همه بازیکنان اجازه بازی بدهم و اکنون، بیش از شروع تور، در مورد آنها می دانم.

اما اکنون برای قضاوت کمی زود است. در فوتبال باید قضاوت کرد زیرا وقتی احساس می کنید که شرایط بازیکنان در سطحی که می خواهید نیست، باید به بازیکنان این فرصت را بدهید که تیم جدیدی برای خودشان پیدا کنند. سپس باید آن را اعلام کنید. این موضوع را باید زود اعلام کنید زیرا 31 آگوست (روز آخر نقل و انتقالات) خیلی دیر است. به همین دلیل، بعد از تور نظرم را در مورد بازیکنان خواهم گفت. البته به خودشان، نه به شما.\"

     
آی اسپورت
2014-08-04 12:54:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر