فهرست
جلال حسینی و یک انتقال دردسرساز به الاهلی قطر
جلال حسینی و یک انتقال دردسرساز به الاهلی قطر

جلال حسینی و یک انتقال دردسرساز به الاهلی قطر

آی‌اسپورت-سیدجلال حسینی بامداد امروز پس از دریافت روادید خود از سفارت اتریش در ایران راهی اردوی تیم جدید خود یعنی الاهلی قطر در اتریش شد.

به گزارش آی‌اسپورت، حسینی پس از عقد قرارداد با باشگاه الاهلی قطر جنجال ویژه‌ای در فوتبال قطر ایجاد کرد، به‌گونه‌ای که این موضوع دردسرساز به فدراسیون فوتبال قطر نیز باز شد، اما گویا فدراسیون فوتبال این کشور تمایلی به انعکاس گسترده‌ی این موضوع ندارد و به دنبال حل و فصل دوستانه‌ی این موضوع است.

گفته می‌شود مسئولان الجیش قطر به محض اطلاع از حضور حسینی در تمرینات تیم الاهلی واکنش نشان داده‌اند و مدعی شده‌اند پیش از الاهلی با مدافع تیم ملی ایران وارد مذاکره شده بودند و به توافق نیز رسیده بودند؛ اما الجیش با دوز زدن بعضی از قوانین فوتبال قطر با این بازیکن قرارداد بسته است.

الجیش قطر که مسئولت آن به عهده‌ی یکی از فرزندان مسئولان بلندپایه‌ی قطر است به باشگاه الاهلی و حتی جلال حسینی اعلام کرده که هرگز از این موضوع پا پس نمی‌کشد و سید جلال باید پس از اردوی اتریش سریعا در اردوی الجیش قطر حضور پیدا کند.

 

  ۴  
آی اسپورت
2014-08-04 13:29:36
نظر دهید

۴ نظر
سعید پرسپولیسی
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۴۸
دهنوی لیگ قطر شده!! بازیکن بی هویت به این میگن! انشااله بلایی به سرش بیاد تو قطر تا مثل دهنوی به غلط کردم بیفته!
علی
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۵۱
هر بازیکن معروفی بالاخره به یک تیمی تعلق داره! مثلا بیشتر دوران فوتبالش رو تو استقلال و یا پرسپولیس یا یک تیم دیگه بوده یا طرفدار یک تیم داخلی بوده یا به تیم شهرش تعصب داشته! خدایی سید جلال به کدوم تیم تعلق داره؟؟ جز پول کدوم فاکتور دیگه تو انتخاب تیمش دخالت داشته؟؟
علی
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۰۸
پس اینکه میگفت تا لحظه اخر منتظر پرسپولیس بودم. تازه قبل الاهلی معلوم نیست با چندتا تیم عربی مذاکره داشته؟
سید جلال پول پرست..............
-
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۴۰
این بابا از اول هم مشخص بود دو دره باز بود. حیف پرسپولیس که تو توش 2 سال توپ نزنی....
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر