فهرست
اجباری 10 ماهه بختیار  در بسیج اهواز /چطور در تمرین انفرادی رباط پاره کرده؟
اجباری 10 ماهه بختیار در بسیج اهواز /چطور در تمرین انفرادی رباط پاره کرده؟

اجباری 10 ماهه بختیار در بسیج اهواز /چطور در تمرین انفرادی رباط پاره کرده؟

آی اسپورت – شوک بزرگ به فولاد وارد شد و درست در همان روزی که خبر تلاش باشگاه خوزستانی برای رساندن کاپیتان پرتوانش به بازی با پرسپولیس منتشر شد این بازیکن به شدت آسیب دیده است.
بختیار رحمانی خودش گفته  رباط صلیبی اش پاره شده و اگر این خبر واقعا درست باشد یکی از سه بازیکن برتر فصل قبل  و به اعتقاد بسیاری بهترین بازیکن لیگ سیزدهم کل فصل جاری را از دست خواهد داد و حتی اگر  مشکل معافیتش حل شود  قادر به بازی برای فولاد نخواهد بود.
بختیار در مصاحبه اخیرش گفته  آنقدر درباره مشکل معافیتش نوشتند و حرف و حدیث درست کردند که مصدوم شد و حالا باید ماه ها دور از فوتبال باشد و احتمال زیاد جام ملت های آسیا را هم از دست خواهد داد و شاید برای باز های لیگ قهرمانان آسیا  که از بهمن ماه سال جاری شروع می شود آماده نشود.
حالا باید دید آیا باشگاه فولاد  نام کاپیتان 970 میلیونی خود را  از لیست خود خارج خواهد کرد و اگر این اتفاق بیافتد مثلا می توانند او را برای بازی های آسیایی در لیست شان قرار دهند یا نه.
البته بعد از اعلام خبر مصدومیت  بختیار رحمانی برخی معتقدند این اتفاق واقعیت ندارد و کاپیتان فولاد می خواهد از داستان کارت معافیت ها فرار کند.ظاهرا رحمانی طی این مدت تمرینات انفرادی را پشت سر می گذاشته و پاره شدن رباط در تمرین انفرادی که معمولا به کارهای بدنسازی  و هوازی  مربوط می شود کمی بعید  و عجیب به نظر می رسد مگر اینکه اتفاق عجیب و غریبی برای این بازیکن رخ داده باشد!
در مورد مشکل سربازی  بختیار  هم گفته می شود قرار شده این بازیکن 10 ماه در بسیج اهواز خدمت کند و  ظاهرا  موضوع کسر خدمت سابقه بسیجی و آپشن هایی برای زودبرگشتنش به تیم وجود دارد که باشگاه فولاد به دنبال تحقق آنهاست.ظاهرا خبر مصدومیت این بازیکن هم به 10 ماه خدمتش در بسیج اهواز مربوط می شود.معمولا مصدومیت رباط 10 ماه طول می کشد و بختیار بعد از این مدت می تواند تیمش را همراهی کند .انگار داستان مصدومیت  هم  در راستای همین اجباری 10 ماهه مطرح شده است!
  ۱۶  
آی اسپورت
2014-08-04 13:31:00
نظر دهید

۱۶ نظر
علی
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۴۶
من قلبا راضی به مصدومیت بازیکنی نیستم ولی این بختیار رحمانی واقعا خودش رو گم کرده بود! اون از بازار گرمی های اول فصلش در هر سال و اون هم از بحث خدمتش! واقعا خون این آدمها از امثال ما رنگین رته؟؟؟
omidoo
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۲۵
امیدوارم واقعانی مصدوم شده باشه.کلا فوتبالش تمون بشه بره گم بشه بچه شهرستانیه عوضی......
بی انصافها
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۳۶
شما این حقو دارید که خفه بشید بیچاره از این که نمیتونه بازی کنه روزو شبش گریه کردنه واقعا متاسفم براتون بختیار هیچ مشکل خدمت نداره و بزودی با پای مصدوم همراه با کارت معافیت از خدمت دهن همتونو میبنده شما یی که این شایعاتو میسازید از خدا بترسید
-
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۴۲
این چه داستانی هست اخه .اولی هوینس یه تنه از همه اهالی فوتبال ما بیش تر افتخار داشت رفتت زندان.بعد این جا هنوز نتونستن یه پرونده ساده رو حل کنن با گذشت این همه زمان.چرا؟چون وقتی سیستم فاسد باشه هم زدنش خیلی تبعات داره.
محمد
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۵۴
اگه واقعا تخلف کرده باشه ضمن اینکه هیچ نوع کسر خدمت بهش تعلق نمیگیره باید اضافه خدمتم بخوره
البته اگه حبس نره!
ولی انگار این چیزا فقط واسه جوونای ساده ای مثل ماست
موضوع مصدومیتشم کاملا ساختگیه فکر کردن گوشامون درازه
-
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۴۷
مثه بچه آدم یکی دو فصل بله یه تیم نظامی بازی کنه و خلاص. انقدر خودشون رو تافته جدا بافته میدونن که در همین حد هم حاضر به خدمت رفتن نیستن.
-
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۰۳
omidoo نکنه توچون طهرونی هستی عوضی نیستی اما بدون عوضی تر ازشما سوسولهای پایتخت نشین نیست مایه ننگ ایران طهران
طاها
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۲۸
هر سال استعداد هزاران دکتر مهندس توی این مملکت با این خدمت مزخرف سربازی هدر میره، کسی جیکش در نمیاد. حالا یه فوتبالیست میخواد دو سال بره اونم با پول نه رایگان تو یه باشگاه دیگه بازی کنه، همه نگران استعداد طرف و جوان پروری باشگاهش شدن.
مملکتی که ارزش یک فوتبالیست درجه چند از کلی ادم علمی بالاتره، همین میشه دیگه.
هادی
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۳۶
بعضی از هم وطنای ما طوری سنگ بازیکنای فوتبالو به سینه میزنن که انگار داداششونن!!!
پسر خوب اینا هر جا پول بیشتر بدن با کله میرن اونجا. اینا حقه من و تو رو از بیت المال می خورن، با هزار دوز و کلک از سربازی هم در میرن. بعد من و شما باید بریم 2 سال جون بدیم.
از چیه همچین آدمایی الکی حمایت می کنین؟؟؟
حمید
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۳۰
omidoo توی خدمت سربازی باچندتا طهرونی هم دوره بودم سرگرمیشون فحش ناموسی به هم بود حتی حاضر بودن بخاطر پول مادرشونو بفروشن ههههههههههههههههههه چطوری بچه پایتخت
عباس
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۰۷
هوی دو تا ابلهی که از مال بچه های تهران رفتین بالا بیاین پایین که افتادنتون همانا و سرویس شدنتون همانا دهتی هایی که آرزوشون زندگی تو تهران بزرگه هم شاخ شدن واس ما
رضا
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۲۴
این بچه باید بره برجک نگهبانی بده تا آدم بشه، مردم رو چی فرض کرده که میگه توی تمرین انفرادی رباط پاره کردم.
فوتبالیستها باید مثل بقیه جوانها برن سربازی مگه خوونشون از دیگران رنگینتره، من خودم 24 ماه رفتم سربازی
کیان
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۰۱
omidoo; معلومه خودت دو روزه تازه از دهات اومدی ک اینطوری عقده ای شدی،ا شایدم از جای دیگه میسوزی،نکنه مثل دوستان لنگی بد بسوختی از ابراز علاقه اول فصل بختیار ب استقلال ،کدومش؟
عباس
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۴۸
تویی که گفتی بچ های تهران سوسول اند خرداد ۸۸ رو یادت بیار ببین سوسول کیه اون موقع که تو همشهریات پای اخبار بودن تهران هرروز داشت چن تا شهید میداد
-
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۱۴
پاره شدن رباط صلیبی بختیار رحمانی دروغ محض
فرید
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۳، ۰۸:۱۶
بسیار متاسفم برا یکی مثل امیدو . و البته پاسخ نادرست بقیه به توهین ایشون. الان مسئله تهران یا شهرستانی بودن نیست. مسئله رانت یه بازیکن به نام رحمانی است که تخلف کرده و باید تاوان بده اما متاسفانه قانون برا بدبخت بیچاره ها است چه تهرانی چه شهرستانی. هموطنان تبعیض تهرانی و شهرستانی نداره. این بابا باید مجازات بشه که نمیشه!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر