فهرست
نوروزی:گرمای اهواز وحشتناکه !
نوروزی:گرمای اهواز وحشتناکه !

نوروزی:گرمای اهواز وحشتناکه !

آی اسپورت-رضا نوروزی شماره 10 پرسپولیس در بازی مقابل نفت تهران بدشانس بود. او که اولین بازی رسمی اش را برای سرخپوشان انجام می‌ داد چند فرصت گلزنی را به دست آورد ولی با اینکه دوست داشت در اولین بازی برای پرسپولیس گل بزند ولی این اتفاق نیفتاد.

نوروزی در مصاحبه با سایت فوتبال ایران،ابتدا در مورد تساوی با نفت در هفته اول می‌گوید:«بازی خوبی بود. فکر می‌ کنم تیم ما فرصت های خوبی داشت که نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. البته نباید فراموش کرد که نفت تهران هم تیم بسیار خوبی است و امسال مدعی قهرمانی است. با این حال باید بگویم که ما بابت از دست دادن 2 امتیاز حساس در این بازی افسوس خوردیم و امیدوارم در بازی های آینده این تساوی را جبران کنیم. »

او در مورد موقعیت هایی که از دست داد ادامه می دهد:«متاسفانه بدشانسی آوردم. من دوست داشتم در اولین بازی گل بزنم و تمام سعی و تلاشم را انجام دادم ولی متاسفانه این اتفاق نیفتاد.البته به مرور زمان شرایط برایم بهتر  خواهد شد. اگر گل می‌ زدم خیلی عالی می‌شد ولی این اتفاق نیفتاد.حالا هم منتظر بازی های بعدی هستم و اگر یک گل بزنم قطعا راه می‌افتم.»

هواداران پرسپولیس نوروزی را در این بازی بارها تشویق کرد که خوش در این خصوص می گوید:«من از همه آنها ممنون هستم. هواداران پرسپولیس حتی بعد از اینکه چند فرصت گلزنی را از دست دادم تشویقم کردند. امیدوارم لیاقت تشویق آنها را داشته باشم و مطمئن باشید محبت آنها را جبران می‌ کنم.»

نوروزی در مورد بازی بعدی پرسپولیس و اینکه امتیاز گرفتن در گرمای اهواز سخت نیست می گوید:«سخت است ولی باید تحمل کنیم. هدف ما قهرمانی است و باید در هر شرایطی به پیروزی برسیم. امیدوارم این تساوی را در بازی با فولاد جبران کنیم.گرمای اهواز وحشتناک است ولی باید نتیجه بازی قبلی را جبران کنیم.بدن بازیکنان هنوز در افت است و این بدن ها ول نکرده است. مطمئنا شرایط در هفته های آینده بهتر خواهد شد.»

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-04 14:29:17
نظر دهید

۱ نظر
-
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۱۳
مطمئن باشید که گرمای اهواز زمین گیرتون میکنه.میانگین هوای تهران اگر سی درجش.مال اهواز پنجاه درجس.زنده باد فولاد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر