فهرست
هدایتی : ارپرسپولیس نرفته بودم که بخواهم برگردم
هدایتی : ارپرسپولیس نرفته بودم که بخواهم برگردم

هدایتی : ارپرسپولیس نرفته بودم که بخواهم برگردم

آی اسپورت-مالک باشگاه استیل آذین در مورد حضور در هیات مدیره باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: ترجیح می دهم در حال حاضر سکوت کنم و با سکوت خود به این باشگاه کمک کنم اما اعتقاد داریم یک پرسپولیسی حتی اگر مسئولیتی در این تیم نداشته باشد اما دلش با این تیم باشد می‌تواند به پرسپولیس کمک کند اما اگر کسی دلش با پرسپولیس نباشد در صورت  مسئولیت داشتن نیز نمی‌تواند کمکی به این تیم کند.

به گزارش آی اسپورت به نقل از نسیم هدایتی در خصوص نگرانی هواداران پرسپولیس با توجه به مشکلات مالی این باشگاه عنوان کرد: هواداران نباید ناامید باشند و باید به این پرسپولیس امید داشته باشند و مثل همیشه همراه این تیم باشند.
مالک استیل آذین در پاسخ به این سوال که  اگر پرسپولیس به کمک او احتیاج داشته باشد آیا حاضر به کمک به این تیم است، عنوان کرد: حتی اگر در خانه حضور داشته باشم و به من اعلام کنند پرسپولیس به کمکم احتیاج دارد با یک اشاره حاضرم با تمام وجود و جان و دل به این تیم کمک کنم و هر کاری در توانم باشد را برای موفقیت پرسپولیس انجام بدهم.
وی ادامه داد: هدایتی دو کار را دوست دارد انجام دهد، اول اینکه کار و فعالیت اقتصادی انحام بدهم و پول بدست بیاورم و مورد دوم اینکه هر کمکی در توانم است برای فرهنگ و هنر و ورزش کشور انجام بدهم.
هدایتی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا مذاکره‌ای با او برای بازگشت به پرسپولیس انجام شده، خاطرنشان کرد: مگر از پرسپولیس رفته بودم که حالا بخواهم برگردم، همیشه در کنار هواداران هستم. همیشه در همه هیات مدیره‌ها به پرسپولیس کمک کرده‌ام و آنجا خانه من است و با شادی هواداران شاد می‌شوم و با ناراحتی آنها ناراحت می‌شوم ولی مطمئن هستم این پرسپولیس با دایی با حمایت تماشاگران موفق می‌شود.
  ۳  
آی اسپورت
2014-08-04 14:34:29
نظر دهید

۳ نظر
-
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۴۳
دمت گرم پرسپولیسی
4444
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۰۸
شما نگاه کنید چه افرادی دور و بر لنگ هستند.حسین هدایتی-بابک زنجانی-سر کار رویانیان-علی دایی-بهمن دهقان-مرتضی کریمی-مولایی و ....... قضاوت با مردم
!!6+4!!
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۳، ۰۴:۵۵
آقای قضاوت اینا که گفتی به غیر بابک زنجانی هیچ موردی نداشتن شما یه سر به نظرات جمشیدیان و نکونام موسوی بزنی با ماهیت اطراف که نه اصل تیمت بیشتر آشنا میشی!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر