فهرست
آشوبی و متوسل زاده قرمز پوش شدند
آشوبی و متوسل زاده قرمز پوش شدند

آشوبی و متوسل زاده قرمز پوش شدند

 

آی اسپورت- تیم فوتبال شهرداری تبریز که چندی پیش مهدی پاشازاده را سرمربی فصل آینده خود اعلام کرده بود، اکنون با فرزاد آشوبی و امین متوسل زاده به توافق رسیده و این دو بازیکن را جذب کرده است.

این تیم تبریزی که پس از دو سال متوالی حضور در لیگ برتر، در فصل 91-90 به لیگ آزادگان سقوط کرد، پس از یکسال و به خاطر تبانی به لیگ دسته دوم فرستاده شد، اما سال گذشته مجددا توانست به عنوان تیم دوم به لیگ آزادگان بازگردد و اکنون در تلاش است تیمی را ببندد که به لیگ برتر بازگردد.

مهدی پاشازاده که دو هفته پیش به عنوان سرمربی تیم شهرداری انتخاب شد، خبر از جذب چند بازیکن با تجربه داد که حالا توانسته دو بازیکنی که فصل قبل در لیگ برتر حضور داشتند را خریداری کند.

با انتخاب شدن حمید استیلی به عنوان سرمربی راه آهن، فرزاد آشوبی که فصل گذشته بیشترین بازی را برای این تیم انجام داده بود با استیلی به توافق نرسید و به این دلیل فرصت حضور در لیگ چهاردهم را از دست داد.

متوسل زاده نیز که چند ماه پیش به صبای قم آمده بود، ناگهان روز آخر نقل و انتقالات از این تیم جدا شد تا وی نیز از لیگ برتر دور بماند و حالا این دو بازیکن که نمی توانستند به تیم های لیگ برتری بروند، راهی شهرداری تبریز شدند.

     
آی اسپورت
2014-08-04 14:36:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر