فهرست

جمشیدیان:خوشحالم که مسیر من و قلعه‌نویی از هم جدا شد/ تنها بحثی که در زندگی من پیش آمده بود مربوط به این آقا بود/ برخی در محرم مشکی می پوشند اما آزاده نیستند!/ قلعه نویی را همه می شناسند

آی اسپورت- احمد جمشیدیان بازیکنی است که در روز آخر فصل نقل و انتقالات از فهرست باشگاه استقلال کنار گذاشته شد و این بازیکن همچنان یکی از نفراتی است که تکلیفش با این باشگاه روشن نشده است. جمشیدیان که پس از این اتفاقات با هیچ رسانه ای مصاحبه نکرده بود حالا روزه سکوتش را شکسته و درباره این اتفاقات صحبت کرده است. مصاحبه جمشیدیان را به نقل از فارس بخوانید:

شما یک کلمه راست به من نگفته اید...

واقعاً نمی‌دانم چه بگویم و از کجا شروع کنم در اردوی ترکیه با استقلال حضور داشتم و در مجموع 40 جلسه تمرین با این تیم انجام دادم در دو بازی دوستانه استقلال در آنجا به میدان رفتم و همه چیز هم خوب پیش‌ می‌رفت، وقتی از ترکیه برگشتیم یک روز به ما استراحت دادند و حتی در همان روز مدام ساعت تمرین فردا را به من اس‌ام‌اس می‌کردند ولی درست در آخرین روز نقل و انتقالات بود که گفتند به تمرین نرو و به باشگاه بیا، صبح آن روز به باشگاه رفتم که به یکباره به من گفتند تصمیم گرفتیم تا نیم‌فصل بیرون بنشینم و ما تمام حق و حقوقت را هم می‌دهیم و بعد از نیم‌فصل اسمت دوباره به لیست برگردانده می‌شود.

بلافاصله از اتاق بیرون رفتم و گفتم اصلاً چنین موضوعی را نمی‌پذیرم امروز روز آخر نقل و انتقالات است به آنها گفتم 500 میلیون طلب سال گذشته‌ام را ندادید و امسال هم یک ریال هنوز نگرفتم و درست روز آخر هم می‌گویید که 6 ماه دیگر منتظر بمانم. شما یک کلمه راست به من نگفته‌اید و توقع دارید من به حرف شما اطمینان کنم جالب است اصلاً قرار نبود از لیست خارج شوم و تا روز روی نفرات دیگر کار می‌کردند اما به یکباره تصمیم گرفتند من را از لیست خارج کنند. من تا الان نزدیک به دو هفته است که صحبتی نکردم به این خاطر که مردم بهترین قاضی هستند و بهترین محکمه خدا است شما بگویید روز آخر نقل و انتقالات چه کار می‌توانستم انجام دهم حتی اگر تیمی هم مرا می‌خواست تا با این آقایان تسویه حساب می‌کردم نمی‌توانستم به شهرستان بروم و از اینجا رانده و از جای دیگر مانده شده بودم.داشتم وارد بازی برخی می شدم!

روزی که به استقلال آمدم از تیمی آمدم که 4 سال قهرمان پیاپی لیگ برتر شده بود و من کاپیتان دوم این تیم بودم وقتی به استقلال آمدم برای این تیم برند حساب می‌شدم و جالب است بدانید آن سال من با تراکتورسازی تمام کرده بودم و آقای زینی‌زاده مدیرعامل وقت تراکتورسازی می‌تواند شهادت بدهد که فقط امضای من مانده بود که عضو این تیم شوم اما در دقیقه 90 تصمیم گرفتم به استقلال بیایم. خدا را شکر می‌کنم که این اتفاق افتاد و مُهر تأییدی به همه صحبتهای من بعد از پیوستن به استقلال شد تا همیشه پشت‌سر یکسری از آدم‌ها حرف هست و من هم داشتم وارد بازی برخی‌ها می‌شدم و تنها بحثی که در زندگی من پیش آمده بود مربوط به این آقا بود. این اتفاق من را روسفید کرد و ثابت کرد که هیچ زد و بندی با آقایان نداشتم.خوشحالم که مسیر من و قلعه‌نویی از هم جدا شد


 من سؤال می‌کنم آیا مصدومیت جزئی از فوتبال نیست؟ ولی حال صادقی و عمران‌زاده مصدوم نیستند؟ فوتبال همین است من 14 ماه حتی یک هزار تومانی نگرفتم و آیا به نظر شما این موضوع انصاف است. 14 ماه یک ریال نگرفتم و روز آخر اسم من از لیست خارج شد، برخی‌ها در دهه محرم مشکی می‌پوشند و عزاداری می‌کنند در حالی که حرف امام حسین (ع) این بود که آزاده باشید و حق مردم را نخورید از این کم‌ لطفی بالاتر وجود دارد؟این اتفاق ثابت کرد هیچ سر و سری با آقایان ندارم و خوشحالم که مسیر من و قلعه‌نویی از هم جدا شد چون پیش از این بحث‌هایی پیش آمده بود که عذابم می‌داد.

 قلعه نویی را همه می شناسند!

خدا را شکر باشگاه استقلال آنقدر بزرگ است که این همه رسانه در اطرافش حضور دارد کادر پزشکی و مدارک آن هم موجود است و همه می‌دانند که من شش بازی آخر فصل گذشته را بازی کردم و 40 جلسه تمرین قبل از بازی فصل با این تیم انجام دادم و در دو بازی دوستانه هم به میدان رفتم. یک جلسه تمرین این تیم را امسال از دست ندادم و اگر بازیکنی مدعی است که پیش از فصل بیشتر از من در تمرینات حضور داشته این را بگوید تأییدیه پزشکی فدراسیون فوتبال هم در دست من است ولی متأسفانه این بحث‌ها فرافکنی است و قلعه‌نویی را همه می‌شناسند. آقای قلعه‌نویی شما مصدومیت من را پیش کشیدید که خودت را پشت این قضیه پنهان کنی چطور من تا روز آخر سالم بودم ولی روز آخر به یکباره مصدوم شدم؟ چه کسی را می‌خواهید با این حرف‌ها گول بزنید. محمد محمدی، ایمان مبعلی و میثم خسروی به علاوه دهها نفر دیگر این بلا توسط شما سرشان آمد به خدا قسم می‌خورم اگر یک هفته زودتر این موضوع را به من می‌گفتند هرگز نمی‌ماندم من می‌توانستم روز آخر لیگ نقل و انتقالات آنها التماس کنم درست مثل برخی‌ها که خبر دارم نزد این آقا رفتند و التماس کردند. دو هفته است که سکوت کرده‌ام و هیچ چیز نگفته‌ام اما تکلیف من را روشن نمی‌کنند که حداقل بتوانم جای دیگری بازی کنم. آقای نظری جویباری تا چند روز پیش می‌خواست چک شخصی‌اش را به من بدهد اما حالا با خانواده‌اش به مسافرت رفته و به هر کسی زنگ می‌زنم می‌گویند نظری جویباری باید بیاید آیا فقط این آقا در باشگاه کار می‌کند؟

راه شکایت برای من باز است و حتماً این کار را انجام می‌دهم ولی مردم این را بدانند که دو هفته منتظر ماندم و لب باز نکردم. کسی که خودش مسبب این کار بوده حداقل یک تماس نگرفت تا موضوع را جمع و جور کند در حالی که هر شخصی من را در خیابان می‌دید ابراز ناراحتی می‌کرد و می‌گفت نگران نباش خدا جای حق نشسته است من اصلاً بحث خودم را انجام نمی‌دهم همه کار زشت را می‌دانند چه برای من باشد و چه برای دیگران ولی واقعاً برای آقایان متأسف هستم که خواستند با لقب مصدوم چنین جوی را به وجود بیاورند شما خودتان هر روز در محل تمرینات حاضر هستید و گزارش تمرین را پوشش می‌دهید. آیا شما هم دروغ می‌گویید و این همه مدت من مصدوم بودم و در تمرینات شما چیزی ننوشتید؟ متأسفانه این دوستان در حال درست کردن جو بودند و اصلاً خانواده و زندگی افراد برایشان مهم نیست چون برای خودشان اسم و رسمی دارند امیدوارم جامعه ورزش این رفتارها را ببیند و کاری کند که دیگر این اتفاقات رخ ندهد.

مردم بد و خوب را بشناسند 

این اتفاق برای من افتاد و شاید خواست خدا هم بود اما خوشحال هستم که دو، سه نفر دیگر از لیست استقلال خارج نشدند شاید اگر آن جوان که قرار بود نامش از فهرست در بیاید این مسئله را می‌شنوید فوتبالش نابود می‌شد و یا آن بازیکن باتجربه دیگر نمی‌توانست فوتبال بازی کند. من حرف دلم را می‌زنم و امیدوارم مردم از همه مربیانی که سالم کار می‌کنند حمایت کنند و طوری با آنها رفتار کنند که همه بد و خوب را بشناسند. جالب اینجاست وقتی یک تیم می‌تواند در عرض یک ساعت یک بازیکن را به خدمت بگیرد چطور دو هفته است که تکلیف این بازیکن را مشخص نمی‌کنند. همه جا صحبت می‌کنند که ما به خاطر جمشیدیان ناراحت هستیم ولی آقایان شما چه کاری برای من انجام دادید حتی یک عذرخواهی ساده هم نکردید که با زندگی من بازی شد. این اتفاق برایم افتاد ولی من مسببان این قضیه را به خدای بزرگ می‌سپارم چون می‌دانم او شاهد و ناظر همه چیز است امیدوارم کسانی که این بلا را بر سر من آوردند در همین دنیا جوابشان را بگیرند.


جو تیم استقلال محشر بود 

دست تک تک بازیکنان استقلال را می‌بوسم چون آنها هر روز با من در ارتباطند و ابراز همدردی می‌کنند در یک سال و نیم جو این تیم را محشر دیدم و چه از لحاظ اخلاقی و چه از لحاظ رفاقتی بهترین دوستان را پیدا کردم. امیدوارم آنها من را حلال کنند و من هم در این مدت سعی کردم اخلاق خوبی داشته باشم و به هیچ کس بدی نکنم. همه بازیکنان استقلال و هم‌تیمی‌های پارسالم در قلب من هستند و از اینکه آنها به فکر من و زندگیم بودند تشکر می‌کنم.


قلعه نویی فقط دم از معرفت می زند 

روی هوا ماند‌ه‌ام و نمی‌دانم چه کنم و ظاهراً باید فردا از طریق مراجع قانونی اقدام کنم از یک نفر بیشتر ناراحت نیستم و آن شخص امیر قلعه‌نویی است که دم از معرفت می‌زند. مردم بهترین قاضی هستند و از خدای بزرگ خواسته‌ام در این روزها که تک و تنها دلم شکسته است حق را به حقدار بدهد این آقایان را یک درصد هم نمی‌بخشم چون از دستم کاری برنمی‌آید و مجبورم منتظر بمانم تا حق و حقوقم را بگیرم.

  ۱۶  
آی اسپورت
2014-08-04 17:37:04
نظر دهید

۱۶ نظر
irani
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۱۹
آقای قلعه نویی دست از سر این فوتبال بردار
hassan
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۳۸
و نمایی دیگر از ذات نجس قلعه نویی.جالبه با همه این شواهد هنوز قرارداد یعقوب کریمی لغونشده جالبه نه؟
-
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۰۸
گمشو , شرت کم
یه فصل یک بازی درست حسابی برای تیم نکردی , میخواستی نگهت داره ؟!!!!
برو به مصدومیت زیر شکمت برس شما
-
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۰۹
khodaeish bi ensafi bod bazikon ro lahze akhare naghoenteghalat bezari kenar.age mesle ali daei bod kasi jorat mikard in bala ro biare saresh.nemikhastanesh mesle baghi bazikona aval migoftan bro .to football ma ya bayad mesle daei,ghalenuei bashi ya haghet ro mikhoran
Mohammed-R
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۲۱
« وقتی به استقلال آمدم برای این تیم برند حساب می‌شدم» وقتی هرکسی رو راه میدن تو استقلال آخرش همین میشه...مجیدی و جباری و منتظری که برن احمد جمشیدیان برامون برند محسوب میشه
ای آقا...
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۳۲
احمد حرفات سر و ته نداشت احمد
-
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۳۵
خیلی وضع امیر خرابه، حالا حتی بی معرفتیش هم (تازه اگر کرده باشه) به حساب حرفها و حاشیه های دیگه گذاشته میشه. ژنرال باید خودش رو در این شرایط سخت روحی نشون بده!
mostaf
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۵۲
هر کسی تراکتورو بپیچونه به خاطر تیم های گند تهرانی حقش همینه که سرش میاد ..اون از سید صالحی.. جمشیدیان...دهنوی ... نصرتی و....! عاقبت همشون شده بدبختی در صورتیکه از تراکتور به تیم ملی رسیدن!
فرشید
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۱۰
احمد دلپیروی ما سپاهانیا بودی
با اینکه یجورایی خیلی بد از تیممون رفتی ولی من شخصا هنوز دوست دارم و امیدوارم به شرایط ارمانیت برگردی
amir
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۵۰
تا اونجایی که مردم میدونن شما کارت سربازیت مشکل داشته.
قبل از اینکه با استقلال تمدید کنی میخواستی بری ملوان تا خدمت سربازیتو بگذرونی.
حالا قلعه نویی بد کرد گفت مصدومی آبروتو تو رسانه ها نبرد؟؟؟
amir
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۵۰
تا اونجایی که مردم میدونن شما کارت سربازیت مشکل داشته.
قبل از اینکه با استقلال تمدید کنی میخواستی بری ملوان تا خدمت سربازیتو بگذرونی.
حالا قلعه نویی بد کرد گفت مصدومی آبروتو تو رسانه ها نبرد؟؟؟
مشروح
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۲۰
وقتی اسطوره یک تیم میشه فرهاد مجیدی اماراتی پس جمشیدیان هم میشه برند این تیم
Payman
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۵۵
یه جور حرف میزنه انگار یه فصی مثل مارادونا بازی کرده و نخواستنش
amir
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۳۳
فرهاد تو امارات بازی کرد ولی هیچ وقت جلو استقلال بازی نکرد.
مثل بعضی ها آخرش اسطوره تراکتور نشد
مهران
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۰۵
یه جوری میگه من برند حساب میشم هر کی ندونه فک میکنه قبلش بازیکن فیکس بارسا بوده. مرتیکه یه فصل کلا 4 تا بازی واسه تیم نکرده کل پول فصل پیش هم بهش میدن هنوزم شاکیه
عباس
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۰۸
mostaf گند وجودته هیکلته شهرته تیمته
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر