فهرست
کارت معافیت علیرضا حقیقی تایید شد/ او ممنوع الکار نیست
کارت معافیت علیرضا حقیقی تایید شد/ او ممنوع الکار نیست

کارت معافیت علیرضا حقیقی تایید شد/ او ممنوع الکار نیست

آی اسپورت - انتشار لیست بازیکنانی که به دلیل مشکل کارت پایان خدمت قادر به دریافت کارت بازی برای حضور در مسابقه های لیگ برتر نبودند، چند نام غیرمنتظره در خود داشت. یکی از آن ها گلر ثابت تیم ملی ایران در رقابت های جام جهانی 2014 بود. بعد از این اتفاق، نماینده این دروازه بان پیگیر کار او شد و سرانجام بازرسی حوزه نظام وظیفه؛ کارت پایان خدمت کفالت حقیقی را مورد تایید قرار داد. گفته می شود پدر این بازیکن نیز قرار است نامه معافیت او را به فدراسیون فوتبال برساند.

علیرضا برای لیگ چهاردهم بار هیچکدام از باشگاه های ایرانی قرارداد امضا نکرده و  فصل را در اروپا  و به احتمال فراوان در کشور پرتغال آغاز می کند.

 

  ۵  
آی اسپورت
2014-08-04 15:10:30
نظر دهید

۵ نظر
رضا
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۱۵
کاش منم یه بابای پولدار داشتم که با پول حوزه نظام وظیفه و مربی تیم ملی و همه رو بخره تا پسرش پیشرفت کنه.
-
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۰۴
به قول آقا رضا کاش ما هم بابا پولدار و کسی هم پارتی مون میشد
شهروند
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۰۲
حالا این آقا به چه دلیلی معاف شده اند؟!سنش به زمانی که سربازی به فروش میرفت نمیخوره.پدرش هم ماشالله جوانه.معافیت پزشکی هم نداشته؟!حالا یکی بگه این آقا چرا معاف شده؟!
MOHSEN.N
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۵۳
گفته بودم که با پول حلش می کنه..کسی که تونست گاسپار رو بخره و 6 تا دروازه بان رو از دور خارج کنه و با 3 بازی در سه سال توی دروازه تیم ملی وایسه کارت خرید خدمت سهله!
عباس
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۱۲
MOHSEN.N به مولا حماقت هم حدی داره کیروش کسی که تو دنیا میشناسنش میاد همچین دستیاری استخدام کنه؟ فکر کردی همه عین مربی مافیایی شما هستن؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر