فهرست
گزارش روز:کیلور ناواس دروازه بان شماره 1 لالیگا
گزارش روز:کیلور ناواس دروازه بان شماره 1 لالیگا

گزارش روز:کیلور ناواس دروازه بان شماره 1 لالیگا

آی اسپورت - رئال مادرید روز گذشته دروازه بانی را به خدمت گرفت که در لالیگای فصل قبل، از لحاظ میزان دفع توپ، در رده نخست دروازه بان های لیگ اسپانیا قرار گرفته بود.

او با مهار 163 توپ در تمام بازی های لوانته، به نوعی هر 20 دقیقه یک دفع توپ، از این لحاظ یک رکورد را در فوتبال اسپانیا به نام خود ثبت کرد. هیچ دروازه بانی نتوانسته بود تا به این آمار نزدیک شود.

او در بسیاری از بازی های لوانته ستاره تیمش بود. بخصوص هواداران رئال مادرید خیلی خوب ناواس را به یاد می آورند. او در مجموع دو بازی لوانته در مقابل رئال مادرید 6 گل را دریافت کرد اما بدون اغراق دو برابر این تعداد گل، مهاجمین و بازیکنان رئال را از دستیابی به گل های بیشتر باز داشت.

در بازی برگشت رئال مادرید در مقابل لوانته که به برتری 3-0 رئال انجامید او 6 توپ غیر ممکن را از رونالدو،بیل،بنزما و راموس گرفت.

او در بازی کوپا دل ری در مقابل بارسلونا در 19 ژانویه، ستاره میدان بود. دو توپ غیر ممکن را از مسی گرفت تا لوانته در آن بازی 1-1 بارسا را متوقف کند.

ناواس در پیروزی 3-2 لوانته بر سویا در سانچیس پیسخوان نیز با 6 مهار عالی باعث برتری تیمش شد.

اما شاید اوج در خشش او در مقابل اتلتیکو مادرید و در روزهای پایانی لالیگا بود. همان دیداری که ناواس موقعیت های خطرناک اتلتیکو را یکی پس از دیگری مهار کرد تا لوانته با برتری 2-0، باعث پیچیده تر شدن لالیگا شود.

حالا این دروازه بان کاستاریکایی در رئال مادرید است و با نمایش های ضعیف چند ماه اخیر کاسیاس، خیلی ها او را شماره یک رئال در فصل جاری می دانند.

منبع:AS

     
آی اسپورت
2014-08-04 15:33:07
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر