فهرست
گزارش روز: پولادی- پرسپولیس؛ در انتظار جلسه دوم
گزارش روز: پولادی- پرسپولیس؛ در انتظار جلسه دوم

گزارش روز: پولادی- پرسپولیس؛ در انتظار جلسه دوم

آی اسپورت- مدافع چپ درخشان تیم ملی ایران در رقابت های جام جهانی، آخرین امید برای لژیونر شدن در میان مهره های ایرانی حاضر در این جام بود. گفته می شد این بازیکن از چند باشگاه انگلیسی پیشنهاد دارد و به احتمال فراوان در لیگ جزیره توپ خواهد زد. مهرداد پولادی که در فصل نقل و انتقالات فوتبال ایران نه با پرسپولیس تمدید کرده بود و نه حتی مذاکره ای با باشگاه های دیگر ایرانی داشت، حالا دوباره به حضور در لیگ برتر و بازی برای پرسپولیس نزدیک شده است.

 پولادی پس از مدت ها بالاخره روز گذشته با مدیرعامل باشگاه فصل گذشته اش دیدار کرد. ظاهرا قرار است این دو در جلسه دیگری نیز حضور پیدا کنند و راهکاری حضور دوباره این بازیکن در پرسپولیس را بررسی کنند. گفته می شود بیشترین مشکل بین طرفین بحث مالی ست. این جلسه ظرف 3 روز آینده برگزار خواهد شد.

قرمزهای پایتخت در این فصل بازیکن میلیاردی در اختیار ندارند و گران ترین بازیکن شان مبلغ 950 میلیون را از باشگاه دریافت خواهد کرد. تلاش رحیمی برای 10 رقمی نشدن قراردادها، به جدایی سیدجلال و خلعت منجر شده و اگر سیاست او به همان منوال باشد، پولادی نیز کارش را در این باشگاه ادامه نخواهد داد. او برای تمدید با پرسپولیس، بدون تردید دستمزدی به مراتب بیشتر از یک میلیارد درخواست خواهد کرد.

علی دایی در لیگ چهاردهم، تنها میثم حسینی را به عنوان دفاع چپ تخصصی دراختیار دارد. او البته در بازی نخست در آن پست به علی عسگر بازی داده و نتیجه چندان مثبتی نگرفته است. پولادی که توانایی بازی در پست هافبک دفاعی را نیز دارد، می تواند کمک بزرگی برای پرسپولیس دایی باشد. آن ها در این پست نیز به بازیکنان بیشتری نیاز دارند. 

     
آی اسپورت
2014-08-04 15:36:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر