فهرست
اعتراض کریم به سازمان لیگ: چرا کاندیدای توپ طلا نبودم ؟/ تا آن‌جا که می‌دانم آمار شریفی بهتر از عباس‌زاده بود !
اعتراض کریم به سازمان لیگ: چرا کاندیدای توپ طلا نبودم ؟/ تا آن‌جا که می‌دانم آمار شریفی بهتر از عباس‌زاده بود !

اعتراض کریم به سازمان لیگ: چرا کاندیدای توپ طلا نبودم ؟/ تا آن‌جا که می‌دانم آمار شریفی بهتر از عباس‌زاده بود !

آی‌اسپورت-کریم انصاری‌فرد مهاجم فصل گذشته‌ی تراکتورسازی که به همراه تیمش موفق شد جام حذفی را فتح کند و با زدن 14 گل عنوان آقای گلی لیگ برتر را کسب کند، در جدیدترین اظهارنظر خود اعلام کرده است که باید در جمع بهترین‌های لیگ برتر برای کسب توپ طلا  حضور پیدا می‌کرده است و به همین خاطر به سازمان لیگ معترض است.

مهاجم تیم ملی ایران که پس از پشت سر گذاشتن جام جهانی منتظر انتقال به یک تیم اروپائی است، در رابطه با عدم حضورش در جمع کاندیداهای کسب توپ طلای لیگ سیزدهم می‌گوید: \" از مسئولان این مراسم و سازمان لیگ گلایه دارم. باید در بین کاندیدای بهترین بازیکن فصل هم قرار می‌گرفتم و دلیلی نداشت چون جایزه بهترین گلزن را گرفتم، در میان کاندیدای بهترین بازیکن نباشم. معمولاً یک بازیکن براساس آمارهای بازی‌اش به عنوان بهترین انتخاب می‌شود.

سال گذشته 14 گل زدم و 8 پاس گل دادم. در جام حذفی هم گل زدم و تیمم در این جام قهرمان شد. باید در بین کاندیدای بهترین بازیکن لیگ قرار می‌گرفتم اما با وجود اینکه آقای گل شدم نامم در فهرست کاندیدای بهترین بازیکن لیگ وجود نداشت.\"

آقای گل لیگ سیزدهم و البته لیگ یازدهم در خصوص کفش طلائی که در دوره‌ی یازدهم از آن خود کرد و هیچ‌گاه آن‌را لمس نکرد، می‌گوید: \"خیلی خوشحالم که حداقل بابت آقای گلی یک جایزه گرفتم. چند سال پیش در سایپا آقای گل شدم ولی به من کفش طلا ندادند. حالا این کفش را یا باید خودم تهیه کنم یا اینکه فدراسیون به من بدهد. آنها یک کفش طلا به من بدهکار هستند.\"

مهاجم اسبق پرسپولیس تهران که دوران کابوس‌واری را در این تیم سپری کرد، در رابطه با عنوان پدیده‌ی لیگ سیزدهم که به مهاجم جوان پرسپولیس، محمد عباس‌زاده داده شد، گفت: \"همانطور که گفتم انتخاب بهترین‌ها براساس آمار بازیکن مورد نظر است. اگر اشتباه نکنم آمار شریفی در سال گذشته بهتر بود ولی با این حال باید به عباس‌زاده تبریک بگویم.\"

این مهاجم گل‌زن در رابطه با آینده‌ی دوران حرفه‌ای خود می‌گوید: \"دوست ندارم دنبال بازارگرمی باشم. هدفم رفتن به اروپاست و هر وقت تیمم انتخاب شد در موردش حرف می‌زنم. تا آنجا که امکان داشته باشد سعی می‌کنم در ایران نمانم. در واقع بازی در لیگ ایران آخرین اولویت من است.\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-04 15:44:56
نظر دهید
۱ نظر
عباس
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۲۲
الان تبریزیا میان میگن چون این ترکه نذاشتنش تو لیست هههههههههه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر