فهرست
اونای امری:به پیروزی بر رئال در سوپرکاپ ایمان دارم
اونای امری:به پیروزی بر رئال در سوپرکاپ ایمان دارم

اونای امری:به پیروزی بر رئال در سوپرکاپ ایمان دارم

آی اسپورت - باشگاه سویا فصل گذشته با قهرمانی در یورولیگ، فصلی درخشان را تجربه کرد و هواداران این تیم از عملکرد بازیکنان و همچنین مربیشان اونای امری کاملا راضی بودند.

هرچند که آنها دیگر کاپپیتان خود ایوان راکیتیچ را در جمع خود نمی بینند اما سرمربی سویا به آنها اطمینان خاطر داده است که در این فصل نیز عملکرد مثبتی خواهند داشت.

اونای امری سرمربی سویا امروز در وبلاگ خود خطاب به هواداران سویا نوشت:\" روز به روز احساس بهتر و نزدیک تری به این باشگاه پیدا می کنم. فصلی هیجان انگیز و البته دشوار را پیش رو داریم . متقاعد شده ام که قدرت رویارویی با رئال و شکست دادن این تیم در سوپرجام اروپا را داریم \"

وی در ادامه عنوان داشت : \"باید به بازیکنانم تبریک بگویم.از نتایج کسب شده در بازی های دوستانه رضایت دارم و آنها امتحان خود را به خوبی پس دادند.تیم در مجموع درکارهای دفاعی پیشرفت خوبی داشته و سرعت انتقال وضعیت بازی از دفاع به حمله نیز بطور کلی بالا رفته است.

به اهدافمان و به سویای موردنظرمان نزدیک شده ایم. باید همینگونه به تلاش کردن ادامه دهیم تا رقابت های فصل جدید را با حداکثر قدرت آغاز کنیم. من به این تیم اطمینان دارم\"

     
آی اسپورت
2014-08-04 18:41:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر