فهرست
گزارش روز: جزییات قرارداد 1.2 میلیاردی خلعت؛ 600 میلیون پیش، ماهی 60 میلیون
گزارش روز: جزییات قرارداد 1.2 میلیاردی خلعت؛ 600 میلیون پیش، ماهی 60 میلیون

گزارش روز: جزییات قرارداد 1.2 میلیاردی خلعت؛ 600 میلیون پیش، ماهی 60 میلیون

آی‌اسپورت-محمدرضا خلعتبری، هافبک تهاجمی فصل گذشته‌ی باشگاه فوتبال پرسپولیس که به دلیل پرداخت نشدن مبلغ رضایت‌نامه‌اش به باشگاه عجمان توسط باشگاه پرسپولیس تصمیم به جدائی و پیوستن به سپاهان اصفهان گرفت، با قراردادی معادل یک میلیارد و دویست میلیون تومان پیراهن طلائی‌پوشان را برای یک فصل برتن خواهد کرد.

پیوستن خلعتبری تنها منوط به پرداخت مبلغ رضایت‌نامه به باشگاه عجمان بود که با توافق باشگاه سپاهان و خلعتبری، این هافبک خلاق و طراح تنها موظف به پرداخت یک‌سوم این مبلغ بوده است و باشگاه سپاهان نیز دوسوم دیگر این مبلغ را به همراه جریمه‌ی دیرکرد اقساط پرداخت کرده است تا این رامسری خوش‌تکنیک ممنوعیتی برای حضور در جمع طلائی‌پوشان نداشته باشد. گفته می‌شود مبلغ کافی برای دریافت رضایت‌نامه‌ی خلعتبری از باشگاه عجمان چیزی در حدود 350 هزار دلار بوده است.

به گزارش آی‌اسپورت، باشگاه سپاهان متعهد شده است که مبلغ قرارداد خلعتبری را در دو قسمت نقد و اقساط تا پایان فصل پرداخت کند؛ بدین‌ترتیب که از مجموع 1.2 میلیارد تومان، 600 میلیون آن بصورت نقد پرداخت خواهد شد و باقی‌مانده‌ی آن در ده قسط 60 میلیون تومانی بصورت ماهیانه پرداخت خواهد شد.

در حالی‌که شایعه‌ی ارقام چند میلیاردی برای دستمزد خلعتبری به گوش می‌سید اما خلعتبری با دریافت تنها 1.2 میلیارد راهی سپاهان شد و از ستاره‌هائی همچون آندرانیک تیموریان، مهدی رحمتی و احمد آل‌نعمه رقم کم‌تری را به عنوان دستمزد انتخاب کرد و گفته می‌شود برای فصل آینده نیز مبلغ 1.4 میلیارد تومان را در نظر گرفته است.

  ۳  
آی اسپورت
2014-08-04 18:54:18
نظر دهید

۳ نظر
-
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۵۸
بد حساب کردید

350 هزار دلار مستقیم میره برای عجمان
اون + یک میلیارد و دویست شد هزینه خلعتبری
-
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۴۷
خلعتبری حاضر نشد از پرسپولیس زیر 1/7 میلیارد بگیره بعد با سپاهان 1/2 می بنده؟؟؟؟؟؟ شما هم باور می کنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
علی رضـــا
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۳، ۰۹:۰۷
خلعت، قبلاً هم گفته بود در ایران فقط در سپــاهان بازی می کند و در این تیم و با سرمربی آن راحت است.. فصل قبل هم فقط به خاطر آنکه مدیران وقت سپــاهان با او همراهی نکردند از این باشگاه جدا شد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر