فهرست
بوفون:آلگری مرا یاد آنچلوتی می اندازد
بوفون:آلگری مرا یاد آنچلوتی می اندازد

بوفون:آلگری مرا یاد آنچلوتی می اندازد

آی اسپورت - جان لوئیجی بوفون دروازه بان یوونتوس امروز در مصاحبه با لا استامپا به تمجید از مربی جدید تیمش ماسیمیلیانو الگری پرداخت. آلگری 46 ساله چندی پیش به عنوان جانشین آنتونیو کونته در یووه منصوب شد.

وی گفت : \" هر مربی شخصیت خودش را دارد. هیچ فرمولی در فوتبال تضمین کننده پیروزی نیست. با این وجود می توان برای رسیدن به موفقیت، برنامه ریزی کرد. آلگری مرا به یاد آنچلوتی می اندازد. هر دو به صورت مستقیم با بازیکنانشان در ارتباطند و راه رسیدن به موفقیت را می دانند.\"

دروازه بان تیم ملی ایتالیا افزود:\" در فوتبال یاد گرفته ام که به تصمیمات مربی احترام بگذارم. مهم نیست که به چه سبکی علاقه دارد . باید به عقاید او احترام بگذاریم. آنچلوتی همیشه می گفت که یک مربی باید عضوی از گروه باشد نه چیزی جدای آن. هم آلگری و هم آنچلوتی کاری می کنند که از بازیکنانشان بهترین بازی را بگیرند\"

بوفون در انتها اشاره کرد که یووه باید از دورتموند و اتلتیکو مادرید الگو برداری کند :\"در دو سال گذشته دورتموند و اتلتیکو با برنامه ریزی صحیح و اتحاد، موفق شدند تا به فینال لیگ قهرمانان صعود کنند. کسی انتظار این اتفاق را نداشت . یووه می تواند از این دو تیم الگوبرداری کند.  \"

     
آی اسپورت
2014-08-04 20:04:19
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر