فهرست
سیدجلال: از تاج و بچه محل‌هایش انتظار بیشتری نداشتم!
سیدجلال: از تاج و بچه محل‌هایش انتظار بیشتری نداشتم!

سیدجلال: از تاج و بچه محل‌هایش انتظار بیشتری نداشتم!

امیر اسدی

آی اسپورت - بهترین بازیکن نیم‌فصل لیگ برتر، از نظر مردم، جایی در میان کاندیداهای انتخاب برترین بازیکن لیگ سیزدهم نداشت. آندو، بختیار رحمانی و پیام صادقیان بودند اما خبری از سیدجلال حسینی نبود. مدافع مستحکمی که دیواری بود مقابل مهاجمان حریف تا پرسپولیس، بهترین آمار دفاعی تاریخ خود را به ثبت برساند. آن دیوار، آن آمار و حتی نایب قهرمانی پرسپولیس به چشم مسوولان سازمان لیگ نیامد تا سیدجلال، عصبانی‌تر از هر زمان دیگری جواب ابهامات را بدهد. ابهام‌هایی در مورد انتخاب برترین‌های لیگ و عدم حضورش. او از تاج انتقاد کرد و البته به آندو تبریک گفت.این مصاحبه را به نقل از ایران ورزشی بخوانید : 

شنبه شب مراسم انتخاب برترین‌های لیگ سیزدهم برگزار شد که جای تو خیلی خالی بود. چه شد که میان سه کاندیدای نهایی حضور نداشتی؟ دلیل خاصی داشت؟
این تصمیمی بود که تاج و بچه محل‌هایش گرفتند! نمی‌شود حرفی زد، تبریک می‌گویم به همه. به بچه‌هایی که انتخاب شدند و امیدوارم که در فوتبال خودشان موفق باشند. همه آنها دوستان خوبم هستند و به خاطر حضور و انتخاب شان تبریک می‌گویم.
اما تو نیم‌فصل از طرف مردم به عنوان بهترین بازیکن لیگ انتخاب شدی. جای سوال داشت که در پایان لیگ حتی به جمع سه بازیکن برتر راه پیدا نکنی...
خدا را شکر مردم مرا انتخاب کردند و نظر آنها برای من مهم‌تر از نظر سازمان لیگ بود.
نمی‌خواهی واضح‌تر بگویی که چرا در میان برترین‌ها جایی نداشتی؟
آخر چه بگویم؟ همین الان اگر از تاج بپرسی که 3 بازیکن لیگ برتری را می‌شناسد یا نه جوابش منفی است اما می‌آید و انتخاب برترین‌های لیگ را به عهده می‌گیرد. به او بگویید نام چند بازیکن لیگ برتر که فصل گذشته بازی کردند را بگوید، اگر گفت هر چه بخواهید به شما می‌دهم. او کسی را نمی‌شناسد و اصلا نمی‌داند چی به چی است اما در تعجبم که چرا انتخاب بهترین‌ها را به او می‌سپارند.
می‌گویند کارشناسان برترین‌ها را انتخاب کرده‌اند و موضوع دیگری در آن دخیل نبوده.
بله، کارشناسانی که بچه محل تاج هستند!
حرفت را واضح‌تر می‌زنی؟
کسی که بخواهد منظورم را بفهمد قطعا می‌فهمد. دیگر بیشتر از این حرفی نمی‌زنم.
این حرف‌های تو شاید به آندو که به عنوان بهترین بازیکن لیگ رسید بر بخورد...
حرف من اصلا با آندو نیست. او از دوستان صمیمی و نزدیک من است و همین جا به او تبریک می‌گویم. او زحمت زیادی کشید که به این عنوان رسید و من هم به عنوان هم‌تیمی آندو در تیم ملی وظیفه‌ام است که به او تبریک بگویم.
جز تو و مجتبی جباری، الاهلی بازیکن خارجی دیگری هم دارد؟
نه، فقط من و مجتبی هستیم. الاهلی به جز ما دو نفر، بازیکن خارجی دیگری ندارد.
برای رفتن به الاهلی با مجتبی هم صحبت کردی؟
خیلی با مجتبی حرف زدم. مدام با او در ارتباط بودم. از شرایط الاهلی پرسیدم و البته کادر فنی‌اش. در نهایت هم به این جمع بندی رسیدم که میان پیشنهادهایم، الاهلی را انتخاب کنم.
جباری از الاهلی و کادر فنی این تیم تعریف می‌کرد؟
مجتبی می‌گفت باشگاه شرایط خیلی خوبی دارد. مربی فوق‌العاده‌ای بالا سر تیم است و البته بازیکنان ایرانی زیادی هم در این تیم بازی کرده‌اند. اینها باعث شد تا من الاهلی را انتخاب کنم.
حضور مجتبی جباری نقشی در انتخاب تو نداشت؟
صددرصد نقش داشت. مجتبی خیلی به من کمک کرد. حضور او شرایط را برای من راحت کرد. من از الجیش هم پیشنهاد داشتم اما یکی از دلایلی که الاهلی را انتخاب کردم، حضور جباری بود.
طلبت را از پرسپولیس گرفتی؟
در مورد این موضوع دیگر در رسانه‌ها حرفی نمی‌زنم. باید با خود رحیمی در این مورد صحبت کنم.
تا الان با رحیمی حرف نزده ای؟
فعلا نه. فشار روی او زیاد است. من هم منتظرم شرایط پرسپولیس بهتر شود و روی دور موفقیت بیفتد تا در این مورد با رحیمی حرف بزنم.
گویا علی دایی هم از دست تو ناراحت بود. می‌گفت سیدجلال به ما قول داد اما سر قولش نایستاد...
حرفی ندارم، فعلاً خداحافظ.

  ۹  
آی اسپورت
2014-08-04 21:21:16
نظر دهید

۹ نظر
عباس
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۳۹
اوه اوه چه تیکه ای انداخت به اصفهانیا ههههههه
-
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۵۰
عقده موهای اندو رو داره
محمد حسین
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۵۴
خفه بچه دهاتی
صدرا
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۳، ۰۱:۳۶
سیدجلال عالی بود خدایی.نیلسون هم بهترین دروازه بان بود. آندو بهترین بازیکن ایرانه ولی بهترین بازیکن پارسال با اینکه پرسپولیسیم بختیار رحمانی بود تیمش هم قهرمان بود. بهترین مربی هم فرکی نبود و گل محمدی بود مربی اخلاق هم افشین ناظمی و یا فرکی. یه تیم منتخب هم انتخاب میکردن
-
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۳، ۰۹:۱۵
پیام صادقیان و آندو تیموریان بازیکنای خوبین، ولی بهترین بازیکن پرسپولیس جلال حسینی و بهترین بازیکن لیگ بختیار رحمانی بود. همچنین پدیده هم باید مهدی شریفی انتخاب می‌شد.
شکوه سپــاهان
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۳، ۰۹:۴۶
جناب سید جلال عزیز!! اگر قرار بود تاج و بچه محل ها از شخص خاصی جانبداری کنند، شریفی را که همه بر روی او متفق القول هستند، به عنوان پدیده انتخاب می کردند. بنابراین به نظر می رسد سیستم انتخاب مشکل داشته باشد و نه افــراد..
رضا
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۱۲
سید دوست داشتنی
هر جا باشی دوست داریم
سپاهانى
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۵۳
کاملا مشخصه که تاج هواى بچه محلاشو داره...اصلا تابلوإ!ندیدید برنامه ى بازیاى سپاهان وقتى تو سه تا جام بازى میکرد چقدر عالى تر بود؟؟؟!!!!!اگه دیدید همه تیما یه هفته یه بار بودن سپاهان سه روز یه بار!واسه این برد که میخواست تیم شهرش ورزیده بشه!اصلا قصد نداشت دهنشو سرویس کنه که!تازه ندید این آقا که همه ى برترین هاى لیگ از اصفهان بودن واقعا؟؟؟پدیده ى لیگ رو ندید که خیییییییییلى شیک یکیو گذاشتن که خودشم باورش نمیشه در برابر شریفى اون پدیده شده باشه؟؟؟
جناب،اگه واقعا این حرفاى توإ،بیا و دیگه بعد این همه سال بفهم!سپاهان بزرگتر از اونه که به سازمان لیگو فدراسیونو دولتو....احتیاج داشته باشه.ما خدارو داریم،بسمونه!
-
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۰۴
اول از اون که توی پول پرست که تیمو تنها گذاشتی خفه؟تو که هی میگفتی پرسپولیس چند سال رفتی برا همون ساکت بچه محل تاج بازی کردی و ما دفاعمون مشکل داشت خفه.حداقل پیام و آندو یه تعصبی داشتن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر