فهرست
رسمی:جواد نکونام به اوساسونا پیوست + عکس
رسمی:جواد نکونام به اوساسونا پیوست + عکس

رسمی:جواد نکونام به اوساسونا پیوست + عکس

آی اسپورت - سرانجام جواد نکونام کاپیتان تیم ملی کشورمان امروز و در حضور 500 هوادار اوساسونا رسما به این تیم پیوست.حال باید ببینیم که دوره دوم حضور نکونام در اوساسونا چگونه خواهد بود.اوساسونایی که در این فصل در دسته دوم لیگ اسپانیا بازی خواهد کرد.

معرفی نکونام بار دیگر هیجان را به این باشگاه بازگرداند. در ابتدای مراسم خوزه سابالتا رو به هوادارن مشتاق این تیم گفت : \" همه ما نکو را به خوبی می شناسیم. او سال ها شادی را به ما هدیه داده . حال پس از نمایشی خوب در جام جهانی بار دیگر به جمع ما پیوسته است.او بخاطر پول به اوساسونا نیامده چرا که بودند باشگاه هایی که حتی 6 برابر ما به او پول می دادند.

او فقط بخاطر عشق به هواداران اوساسونا بار دیگر به تیم محبوب خودش بازگشته است. خوشحالم که نکونام بار دیگر به اوساسونا بازگشته . حالا وقت صحبت کردن از فوتبال است و امیدوارم که نکو بار دیگر بتواند شادی را به ما هدیه کند.\"

پس از صحبت های آقای سابالتا، نکونام که همراه پسر کوچکش در مراسم معارفه شرکت کرده بود گفت :\" فوق العاده خوشحالم. دوباره با شما هستم و باید بدانید که اوساسونا همیشه در قلب من جای داشته است. دو سال پیش می خواستم به اوساسونا بازگردم اما این اجازه را به من ندادند.بودن در اینجا باعث افتخار من است چرا که اوساسونا خانه من است و اعضای این باشگاه مثل خانواده من هستند.

من پامپلونایی نیستم. یک ایرانی هستم اما در اینجا خاطرات و لحظات بسیار خوبی داشتم. فکر می کنم حالا عضوی از جامعه بزرگ پامپلونا هستم.این بازگشت دوباره ، بیش از اولین روزی که به اوساسونا پیوستم مرا خوشحال کرده است.

10 دقیقه آخر بازی با بتیس را هرگز فراموش نمی کنم. لحظات غم انگیزی بود.نه من که کل خانواده من از سقوط اوساسونا ناراحت شدند. اما این فصل برای جبران می آییم و همه تلاشمان را برای بازگشت به لالیگا خواهیم کرد.\"


\""Estar

\""Estar

\""Estar

\""Estar

 

\""Estar\""Estar  ۱  
آی اسپورت
2014-08-05 00:02:21
نظر دهید

۱ نظر
رضا
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۳، ۰۲:۱۴
ایول جمعیت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر