فهرست
مهاجری: تماشاگران خط می‌گیرند
مهاجری: تماشاگران خط می‌گیرند

مهاجری: تماشاگران خط می‌گیرند

آی اسپورت- مهاجری با یک باخت دیگر درخانه، در آستانه اخراج از پدیده قرار گرفت. حالا این تیم مشهدی ده هفنه است که برنده نمی‌شود. صحبت‌های مهاجری را می‌خوانید.

  • بارها و بارها بازیکنان ما در موقعیت گلزنی قرار گرفتند، اما در نیمه دوم روی یک لحظه غفلت گل خوردیم. بازی را خودتان دیدید و باید بگویم تیم ما مشکل فنی ندارد. وقتی بازیکنان ما یک موقعیت دو به تک با دروازه‌بان را از دست می‌دهند نشان می‌دهد که تمرکز لازم را ندارند. اگر دل‌مان واقعاً به حال پدیده می‌‌سوزد باید صبورتر باشیم و اجازه دهیم مدیریتی که می‌تواند در مواقع حساس پاسخگو باشد، در مورد این مسائل تصمیم‌گیری کند. من به موقع حرف‌هایم را می‌زنم. البته به من می گویند فعلاً صحبت نکن. با این اوصاف شرمنده شما (خبرنگاران) شدم.
  • بچه‌ها خیلی تلاش کردند، اما خبرهایی که شنیدند و تماس‌هایی که گرفته می‌شود باعث شد که بازیکنان تمرکز لازم را نداشته باشند و در این دو بازی موفق نباشیم. بالاخره این شیطنت‌ها کار دست ما داد. با تماس‌هایی که بازیکنان گرفته می‌شود، آنها تمرکز خود را از دست می‌دهند. با این حال تلاش می‌کنیم تیم را به آرامش برسانیم. در این چند هفته اتفاقات عجیبی برای ما رخ داد. اینکه تا پریروز به دنبال این بودند که قرارداد مظلومی را ثبت کنند چه معنایی دارد؟!
  • من باید لیست جذب بازیکن بدهم یا مدیرعامل باشگاه؟!
  • تماشاگران از این باخت ناراحت هستند و حق هم دارند. سعی می کنیم در آینده جبران کنیم. برخی هم متأسفانه خط می‌گیرند.
     
آی اسپورت
2017-02-09 18:41:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر